La Tene kõrvarõngad MOOKAITE

  • 34.30€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE kõrvarõngad suletud kinnitusega (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat tooni lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värviline ja kauni olemusega kristall. Seega iga talisman või ehe, mis on sellest kristallist valmistatud, näeb erimoodi välja. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas teine võib olla beež mõne lilla triibuga.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.


MOOKAITE MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Mookaite kõrvarõngastena kantult aitab ennekõike süstida sinu emotsioonidesse suurel määral õnne- ja rahulolutunnet. See on positiivsuse ja optimismi kristall, millel on oskus sinu emotsioone tervendada. Kui sa soovid, et kristall aitaks sul negatiivsusest vabaks saada, siis Mookaite on väga õige kristall sinu jaoks. Mookaite suurendab ambitsioonikust, motiveerib tegusid tegema ja enda unistuste poole püüdlema. See on väga kasulik kristall, mis tõukaks sind oma vana raja pealt uuele rajale.

- Mookaite on uute alguste kristall. Kui keegi küsib minu käest "Milline kristall aitaks eluga edasi minna või uues eluetapis/kohas end sisse seada?", siis selleks vastuseks on alati Mookaite.


Mookaite aitab sul uute asjadega kaasa minna, sulanduda keskkonda/seltskonda, adata sul optimistlik olla tuleviku osas ja samal ajal aidates eemaldada hirmud, mis on seotud mitte hakkamasaamise ees.


- Kõikidel Jaspistel on omad kaitseomadused olemas, Mookaite kaitseb sinu emotsioone kurbuse eest, aidates ka väga ebamugavas vaidluses või kriitikat enda poole saades jääda sul iseendaks ning jääda ka tasakaalukaks sellistes olukordades.

- Kristall, mis aitab sul muutuda paindlikumaks, aidates erinevaid teemasid mitme külje alt vaadata. Sobib ideaalselt tööjuures kandmiseks, et tekitada teiste töökaaslaste ja iseenda vahel harmooniat, aidates teistest inimestest aru saada, neid mõista, lahendusi leida ja ka väga keerulistes olukordades lahendusi välja pakkuda nii, et need kellelegi liiga ei teeks.


- Mookaite on kasulik kristall endaga kaasas kandmisel juba sellepärast, et see aitab sul ise otsuseid langetada enda elu suhtes, aidates mitte lähtuda teiste inimeste arvamusest ja õpetades selle kandjat mitte vajama heakskiitu kellegi teise poolt tegude tegemiseks.


Mookaite õpetab elama iseendale, iseenda elu üle kontrolli haarama ja nägema ka seda, et mitte keegi teine ei saa sulle elu suhtes vastuseid ette anda. Mookaite õpetab elu nägema nii, et meil on saatus, mida me ise vaid saame ja oskame täiel määral lugeda. Teised inimesed saavad meid vaid inspireerida või meile märke tuua. Otsused tulevad vaid seest poolt.


- Seda kristalli on kasulik kanda juba sellepärast endaga kaasas, et sellel on oskus vabastada emotsioone, mis ei lase sinu hingel kasvada.


- Sobib neile, kes tunnevad end üksildasena, kurvana ja neile, kes ei suuda enam elu ilusates toonides näha. Mookaite tervendab kurba meelt, asendades selle rõõmuga. Mookaite on kristall, mis aitab elust rõõmu tunda.

RAVITSEMINE Mookaite ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:


- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi vaiksemaks viia, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.


- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud niiöelda "ära kukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Tehniline
Mõõdud Pärl 12 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, tooted, MOOKAITE, la tene, kõrvarõngad, la tene kõrvarõngad, mookaite kõrvarõngad, veevalaja, kaljukits, iseseisvus, otsuste vastu võtmine, otsustamine, enda elu kontrollimine, uus algus, keskkonda sulandumine, uus algus, positiivsus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja