ROOSA PUUVILLAPAEL

  • 0.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA PUUVILLAPAEL
  • Saadavus: Laos


Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.


Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.


Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.


Roosa puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel romantikat, armastust, uut armastust, energiate võimendumist, kirge ja rõõmsameelsust. Roosa puuvillapaelaga soovitan ma kanda kristalltalismane, mis kannavad analoogset energiat endaga kaasas. Eriti kristalle, mis on mõeldud rõõmsameelsuse loomiseks ja uue armastuse leidmiseks.

Pildi peal on roosa puuvillapaelaga koos Rohelise Fluoriidi talisman. Roheline Fluoriit ei kuulu hinna sisse. 

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA PUUVILLAPAEL, Muud kaubad, pael

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja