La Tene käekett meestele VÄHK "HEA ÕNN"

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: VÄHK "HEA ÕNN"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett VÄHK "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt neile meestele, kes on sündinud Vähi tähemärgi all. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Vähi õnnekristall Suitskvarts ja teine on meeste jaoks üleüldise hea õnne tooja Piltjaspis. See väeese on kokku pandud spetsiaalse elastse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Tähemärgilt mõjub Suitskvarts kõige võimsamalt VÄHKIDELE, aidates Vähil muutuda võimsamaks, edukamaks, enesekindlamaks, õnnelikumaks, positiivsemaks ja suurendades Vähi Aurakaitset. Suitskvartsil on oskus maandada stressi ja pinget. See omakorda vabastab Auraväljast sellist energiat, mis on ebaõnne soodustav, lastes selle energia välja, et hea õnn saaks tekkida.


Suitskvarts suudab vabastada Vähi mehe meeltest valed valikud, mis võivad viia materiaalselt halvale teele. Suitskvartsil on oskus aidata selle kandjal näha elus toimuvat nii nagu see on, mitte nii nagu seda soovitakse näha, muutes kõik elus toimuva selgemaks ja arusaadavamaks.

Suitskvarts on Vähi kristall, mis aitab Vähil teha samme selle poole, et enda elu paremaks muuta, aidates enda elus õigeid otsuseid vastu võtta ja hoiduda nendest, mis viivad eksiteele.

- Suitskvartsi ja Piltjaspise kombinatsioon loob Vähi jaoks õnnetoova energia. Seda väeeset on hea kanda üleüldise õnne suurendamiseks. Eriliselt hästi sobivad need kaks kristalli omavahel kokku materiaalse õnne energia tagamiseks. Piltjaspise ja Suitskvartsi kombinatsioon annab Vähile suurema võimaluse saavutada seda, mida tema hing ihaldab.

- Piltjaspis on rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristall. Piltjaspis toob Vähile materiaalset õnne ja küllust. Aidates Vähil leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult üles poole. Piltjaspis aitab Vähki igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Piltjaspis on ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab ellu ka tööd tuua ja seda väga palju.


Väeeset lae Püriidi geoodi või Kivistunud puidu peal. Puhastada vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VÄHK HEA ÕNN, tooted, vähk, hea õnn, la tene, la tene vähk, vähk hea õnn, suitskvarts, piltjaspis, mehed, mees, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja