ANGELIIT

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: ANGELIIT lapik
  • Saadavus: Laos


Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži-esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub.

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse on peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Angeliidiga tehakse kehale massaaži, kui soovitakse kehast vabastada vihatunnet, leina, kurbust, armastusega seotud probleeme, pettumuse tunnet ja kui soovitakse kinniseid ülemisi Tšakraid avada.

- Angeliidiga tee kukla peale massaaži, et avada Kurgutšakrat. Seda selleks, et Angeliit aitaks vabastada energiablokaadi, mis ei lase Inglite poolt saadetud märke lugeda.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Angeliidiga mediteeri, kui sa soovid Inglitega, mõne konkreetse surnud hingega, enda teejuhi või kaitseingliga kontakti saada. Hoia mediteerimise ajal kahte Angeliidi kristalli käes ja saada sellele kellelegi sõnum, kellelt soovid sõnumit vastu saada. Meditatsiooni käigus võid näha ja kuulda tema vastust või vastus võib sinuni jõuda hoopis mõnda teist kanalit pidi. Igatahes on Angeliit see kristall, millega sellist sorti meditatsiooni tehakse.

- Laota mitmeid Angeliidi meditatsiooni kristalle enda pea kõrvale, kui sa lamad. Pane üks kindlasti enda pea kohale ja teised pea kõrvale. Nii moodustad sa Angeliitidest mediteerimise ringi, mis aitavad sul meditatsiooni laskuda ning tervendada sinu astraalrännaku kanaleid. Astraalrännaku kanalite tervendamisel avanevad sinus tundlikumad energiad, mis võtavad vastu sõnumeid hingedelt ja aitavad sul mõista enda teekonda veelgi paremini. Sellist sorti mediteerimise läbiviimisel oleks hea enne juua Rüoliidist tehtud vee-eliksiiri.

- Angeliidi kristalliga on võimalik läbi viia kehaväliseid rännakuid nii, et sa ei kaotaks selle juures reaalsustaju. See on see, mis tavaliselt selliste sessioonide käigus juhtub.

- Mina soovitan Angeliidiga mediteerida, kui on läbi elatud nii-öelda kokku kukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

Soovitan Angeliidi kristalli mediteerimise ajal südame kohal hoida ja siis läbi meditatsiooni saata häid sõnumeid teele, et sinu terviseprobleem hakkaks tervenema.

"Telepaatilise oskuse arendamine"

Angeliit suurendab telepaatilist tunnetust ja oskust. Esmalt hakkab see õpetama sind enda lähedaste emotsioone kuulama ja seejärel hakkad tajuma tema tundeid, soove ning palju muud müstilist. Telepaatia saab eksisteerida armastatud inimeste vahel.

Angeliidiga mediteeritakse, hoitakse Angeliiti enda käes või asetatakse see otse Kolmanda Silma Tšakrale. Seda kõike mediteerimise ajal ja seda selleks, et Angeliit saaks tugevdada telepaatilist energiakanalit. Seda on kasulik teha, et enda võimeid edasi arendada.

Kolmanda Silma aktiveerimiseks ja telepaatilise kontakti võimendamiseks võid Angeliidi meditatsiooni kristalli hoida ka padja all. Seda selleks, et see saaks läbi une sinu Aurat tervendada ja Kolmandale Silmale jõudu anda.

"Angeliidiga enda kaitseinglile palve esitamine"

Angeliidi meditatsiooni kristalliga saad sa enda kaitseinglile sõnumeid edasi anda. Selleks hoia ühte Angeliidi kristalli enda magamistoas olevate Ingli-kristallide komplektis. Seda seal, et see oleks spetsiaalse ülesande jaoks sul olemas, mida sa mediteerimise jaoks ei kasuta.

Kui sul on olemas soov või palve, mida sa soovid enda kaitseinglile edasi öelda, siis võta see peopessa, sule silmad ning räägi oma jutt kaitseinglile ära. Tee sellest mediteerimise kristallist endale palvekristall. Kui oled korduvalt sellega palveid edasi andnud, siis lõpuks selle vägi muutub väga tugevaks ning sõnumit hakkavad kaitseinglini ülimalt kiirelt ka jõudma. Praktiseeri seda palve edastamist tihti. Selline praktiseerimine loob sinu ja sinu kaitseingli vahele kanali. Mida rohkem sa seda teed, seda suurem on tõenäosus, et kaitseingel hakkab sind kuulama.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on Jasmiin, Lavendel, Salvei, Sidrunhein, Muskus ja
Koriander.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ANGELIIT, Kristallid, lapik, angeliit lapik, meditatsioon, teraapia, tervenemine, massaaž, angeliit, kristallidega teraapia tegemine, angeliit, süda, telepaatia, kontakt inglitega, kaitseingel, palvekivi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja