LABRADORIIT

  • 13.00€

Toote detailid

  • Mudel: LABRADORIIT käekett (pärl 4 mm tahutud)
  • Saadavus: Laos


LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab maagia tööle kaasa ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele jõudu juurde anda. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.


Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril


LABRADORIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Kaitseb energia rünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab ära tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi ega ka saa usaldada.

- Aitab kaasa maagiate, rituaalide, puhastus rituaalide, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisele. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda siis kanda, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta õigeid vastuseid välja.

- Kanna Labradoriiti selleks, et enda intuitsiooni tugevdada ja endale vajalikke vastuseid ise elust üles otsida. Labradoriit aitab sul märgata Inglite poolseid sõnumeid ja see aitab analüüsida neid lahti.

- Kui soovid enda Inglitega ja hingede maailmaga paremat kontakti saada, siis Labradoriit on selle jaoks õige kristall. Labradoriit avab sinu jaoks vajalikud energiakanalid, mille kaudu selline informatsiooni vahendamine on lubatud.

- Labradoriiti võib öösel käe peal kanda, kui soovitakse ettekuulutusi läbi une esile tuua.

- Labradoriit tervendab Aura keha, muudab seda spirituaalseks ja aitab õige spirituaalse tee leida.

- Suurendab enesekindlust, jõudu, usku iseendasse, usku sellesse, et inimene on võimeline spirituaalselt arenema ja see võib olla väga edukas. Ei lase pendeldada spirituaalse ja materiaalse maailma vahel, vaid loob kuldse kesktee nende vahele.

- Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa järk-järgult enda elus muudatusi hakata nägema. See on muutuste ellu tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

RAVITSEMINE 

Labradoriiti käe peal kandes aitab see kätesse jõudu juurde anda, suurendab lihastoonust, leevendab käe närve ja veresoonte jäikust. Labradoriiti kandes aitab see puhastada kogu Tšakrate süsteemi, seega on seda väga kasulik kanda.

Labradoriit aitab ära hoida erinevaid vaimseid haiguseid ja emotsionaalseid probleeme, aidates kaitsta sind depressiooni ja isiksusehäirete eest.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob Labradoriit VÄHILE ja KALADELE tugevat intuitsiooni. See on kristall, mis aitab nendel enda spirituaalsemat poolt arendada ja energiate tunnetust võimsamaks muuta.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LABRADORIIT, Ehted, käekett, labradoriit käekett, vähk, kalad, maagia, rituaalid, pendeldamine, ennustamine, kristallidega ennustamine, intuitsioon, ohu tajumine, veresooned, käelihased, ettekuulutus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja