ORANŽ KALTSIIT

  • 20.00€

Toote detailid

  • Mudel: ORANŽ KALTSIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.


ORANŽI KALTSIIDI PÜRAMIID


ORANŽ KALTSIIT on emotsionaalse tervenemise kristall, sellel kristallil on oskus tuua inimese Aurasse positiivseid emotsioone ja optimismi. Oranž Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest ja see omab oskust inimese mõttemaailma muuta. Mõttemaailma aitab see kristall muuta positiivsemaks, aidates lahti saada sellistest mõtetest, mis teevad liiga ja mis peatavad elus edasiminemise. See kristall on kõigile neile, kes tunnevad, et nad ise pidurdavad enda arenemist ja elus edasiliikumist. Oranž Kaltsiit tuleb Brasiiliast, Mehhikost ja Peruust.

Oranž Kaltsiit on üks parimaid kristalle, kui soovitakse väsimusest ja elujõu puudumisest üle saada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja soovi ning jõudu elamiseks.

Oranž Kaltsiit kannab endaga kaasas tule-elemendi väge, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus energiaid purustada ja läbi selle väe enda energia viia sinna, kus seda kõige enam on vaja. Seega suudab Oranž Kaltsiit väga tõhusalt toimida ja seda eriti siis, kui on vaja kiirendada tempot ning energiavoolu. Oranž Kaltsiit suudab kiirendada energiate liikumist seal, kus see parasjagu on. Näiteks, kui Oranži Kaltsiiti hoitakse kodus, siis kodus hakkavad energiad kiiremini liikuma. Kui koju on toodud erinevaid kristalle ja nendest ka maagiaid loodud, siis Oranž Kaltsiit aitab kiirendada nende tööd. Sellepärast on hea Oranži Kaltsiiti enda kodus hoida.

"Energiavälja suurendamine"

Oranži Kaltsiidi püramiid suunab enda püdamiidi tipu kaudu välja hulgaliselt Oranžile Kaltsiidile omast energiat. Üheks tugevamaks energiaks on sellel kristallil energiate võimendamine ja suurendamine. Ükskõik, kuhu Oranži Kaltsiidi püramiid asetatakse, selles samas kohas tõstad sa energiat.

Energiavälja suurendamine aitab sulle head õnne ligi kutsuda, soovitud tulemust saada selles valdkonnas, kuhu Oranž Kaltsiit on asetatud. Kui sa asetad selle enda kodu Lõuna poolsesse ilmakaarde, siis see kristallväeese aitab kiirendada sinu elutempot ja seda heas mõttes. Aidates sulle ligi kutsuda võimalusi ja samas aidates ära lahendada kiirelt erinevaid probleeme.

Asetades Oranži Kaltsiidi püramiidi kodu Ida ilmakaarde, aitab see sinu ja perekonna tervisel kiiremini paraneda ning ka tööasjadel/rahaasjadel kiiremini korda saada.

Asetades selle eluruumi, kus kõik pereliikmed enamjaolt aega veedavad, aitab see väeese kõikidel omavahel hästi läbi saada. Aidates energiatel kiiremini muutuda, seisma jäänud probleemidel laheneda ja tuju tõsta.

Igatahes on Oranži Kaltsiidi püramiidi olemasolu kodus väga hea, see aitab igal juhul sind, hoolimata sellest, kuhu sa selle parasjagu asetad.

"Alustav ettevõte"

Ma soovitan Oranži Kaltsiidi püramiidi hoida alustava ettevõtte äripinnal või kontoriruumis. See on kristall, mis aitab kiirelt enda uut materiaalsetel põhjustel ette võetud asja käima lükata. Oranž Kaltsiit toob ärilist head õnne ja kiirendab tulemuste saamist.

Selle püramiidi ümber võib panna veel lisaks erinevaid äriliselt õnne toovaid kristalle. Nagu näiteks Mariami Jaspist, Rohelist Kaltsiiti ja Piltjaspist. Need kolm kristalli sobivad väga hästi Oranži Kaltsiidi püramiidiga kokku.

"Lapse tuppa tema rõõmsameelsuse tagamiseks"

Ma soovitan Oranži Kaltsiidi püramiidi hoida ka lapse toas, et see aitaks lapsel alati olla rõõmsameelne ja positiivne. See kristallväeese aitab muredel kiiremini ära haihtuda ja see kaitseb last liigsete murekoormate eest. Kasulik on seda kristalli hoida just selle lapse toas, kes on oma loomult negatiivne ja kinnine.

"Ideede generaator"

Oranž Kaltsiit suunab läbi oma püramiidi tipu välja inspireerivat energiat ja seda igas erinevas valdkonnas. Vastavalt sellele, milline inimene selle püramiidi lähedal on. Näiteks minul on Oranži Kaltsiidi püramiid lähedal, kui ma oma artikleid kristallidest ja teistest erinevatest teemadest kirjutan. See aitab inspiratsioonil minuni jõuda ja ma võin enda puhul kinnitada seda, et Oranži Kaltsiidi vägi on minuni igati jõudnud ning oma energiaga mind väga palju aidanud. Kui ka sina soovid saada inspiratsiooni, et enda tööd edukamalt ja paremini teha, siis hoia seda enda lähedal. Hoia seda enda töötoas, kontori laua peal või ruumis, kus sa palju aega veedad. Oranž Kaltsiit tabab ära selle, mida sa mõtled ja seejärel annab sulle inspiratsiooni selle sama teema jaoks. Eriti hästi sobib Oranž Kaltsiit nendele, kelle töös on väga palju vaja loomingut kasutada.

"Partnerite vahelise seksuaalsuse suurendamine"

Oranž Kaltsiit on kristall, mis tervendab inimese seksuaalsemat poolt. Aidates seksuaalsem olla ja liigse seksuaalsuse puhul seda tervislikumaks muuta. Igatahes aitab see kristall muuta inimest tervislikult seksuaalseks.

Soovitan Oranži Kaltsiidi püramiidi hoida voodi lähedal või lausa selle all, et see parandaks partnerite omavahelist seksuaalset klappi. Kui on olemas armastuse kristallid, mis aitavad suhet edendada, siis võib selle püramiidi nende kristallide keskele panna.

Soovitan Oranži Kaltsiidi püramiidi kõrval hoida Buddha ja Vikerkaare Kuukivi kristalli. Need kaks kristalli aitavad samuti selle sama probleemi lahendamisele kaasa.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Oranži püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ORANŽ KALTSIIT, Väeesemed, püramiid, oranž kaltsiit püramiid, alustav ettevõte, positiivsus, lapsetuba, energiate liikumine, kodu energia parandamine, seksuaalsus, ideed, inspiratsioon

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja