TÜRKIIS

  • 39.90€

Toote detailid

  • Mudel: TÜRKIIS auguga
  • Saadavus: Laos


TÜRKIIS on üks vanimatest kristallidest, mida on inimkond kasutanud kaitsvaks, õnnetoovaks ja tervist hoidvaks talismaniks. Türkiisil on äärmiselt pikk ja huvitav ajalugu nii sõdalaste ja nõidade seas kuni kuningliku ajalooni välja. Türkiisist on leitud ajaloolisi jälgi rohkem kui 5000 aastat eKr. vanadest templitest. Türkiisi kristall oma kõige kaunimas toonis on erksinine, aga Türkiisi leidub ka rohekas-pruunikas toonis. Türkiisile on iseloomulikuks pruunikad sooned, mis läbivad sinakat tekstuuri. Tiibeti Türkiis on äärmiselt ergu sinaka-roheka tooniga, Aafrika Türkiis on rohekas-pruuni tooniga, Türkiisi kaevandatakse veel Iraanis, Afganistaanis, Egiptuses jne.


Türkiisi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Türkiis on alati olnud hea positsiooni hoidmise kristall, mida kandes aitab see hoida nii mainet, kui ka samal ajal muuta inimest võimekamaks ja tugevamaks.

- Kui sõidetakse reisile ja sul on Türkiisi ehe olemas, siis soovitan see kindlasti kaasa võtta ja seda ka kanda. Seda kõike selleks, et Türkiis aitaks kaitsta varguste, röövide, agressioonide ja õnnetustesse sattumise eest.

- Türkiis kaitseb "The Evil Eye" ehk Kurja Silma eest ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks Türkiis on läbi pika ajaloo inimeste seas hinnatud olnud. See on üks suurimaid Türkiisi eesmärkidest - luua kaitse. Türkiis pimestab oma kristallienergiaga kurjuse ja näitab sellele teist suunda. Kuna Kurjal Silmal on vaja nii-öelda ohvrit, siis see, kes kannab Türkiisi, suunab selle kandja juurest edasi.

- Türkiisi kandmine on nii naistele kui ka meestele heaks talismaniks. Türkiisi ajalugu arvestades on enamustes kuninglikes perekondades, kus Türkiis on au sees olnud, kandnud seda kristalli mehed, et hoida oma oma positsiooni ja jõukust. Seega on Türkiis jõukuse-kristall meestele, aga naistele pigem kaitse ja tervise talisman.

- Ärilises mõttes aitab Türkiis ära hoida ebavajalikke investeeringuid, kahjulikke ettevõtmisi või halbu ärilisi samme.

- Türkiis muudab selle kandja targemaks, aitab suurendada faktipõhist mälu ja oskust oma teadmisi õigesti ära kasutada.

- Türkiis on üks väheseid intuitsiooni arendavaid kristalle, mis ei kaota ära sinu tasakaalu. Kui sa arendad enda intuitsiooni kristallidega, siis need avavad liialt sinu energiaid ja sul on lisaks nendele vaja kasutada ka kaitsekristalle. Türkiis on sellise toimega, mis ei vaja lisakaitset ehk seda saab üksinda kanda enda spirituaalse arengu jaoks. Türkiis avab sinu meeled, kuid ei kaota ära pinda jalge alt. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL 

Kanna Türkiisi, kui tunned end pidevalt väsinuna, kurnatuna ja kui sa ei suuda end kuidagi välja puhata. Türkiis tervendab ajuga seotud probleeme, silmahaigusi, närvihaigusi ja seda kantakse kõrvapõletiku ajal. Kanna Türkiisi, kui sul on astma või mõni teine kopsudega seotud haigus. Türkiis aitab paremini hingata ja pideva hingeldamise ära võtta.  

SODIAAK 

Türkiis mõjutab kõige enam AMBURIT ja SÕNNI.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talismani on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 1,5*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TÜRKIIS, Ehted, türkiis auguga, auguga, kuri silm, the evil eye, kaitse, tervis, küllus, jõukus, äri, investeeringud, ettevõte, hea positsioon, võimekus, hea maine, reisimine, väsimus, silmad, kõrvapõletik, närvihaigus, hingeldamine, astma, ambur, sõnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja