AMETÜST

  • 18.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


AMETÜST GEOODID on ülimalt rahustava ja intuitiivse energialaenguga kristallid. Ametüst üldse on maailmas üks tuntumaid tervendajaid Mäekristalli kõrval, mida kasutatakse nii keskkonna kui ka inimese energia puhastamiseks, laadimiseks ja võimendamiseks. Ametüst on üks violetsetest tervendajatest. Violetne tervendamine on ülim aura puhastus viis läbi värvide, kuna violetsel värvil on oskus eeterkehast välja tuua stress, stressiallikad, et lahti saada kurbustundest, muuta inimest spirituaalsemaks, avades meie tšakrad heale tunnetusele ja intuitiivsele informatsioonile.

AMETÜST GEOODI ERINEVAD KASUTAMISE VÕIMALUSED


Väeesemete puhastamine ja laadimine - Ametüstil on tugev seos Kuu energiaga, seega üldiselt kasutatakse Ametüsti öösel või pimeduses, et saada Ametüstilt maksimaalselt energiat. Selleks hoitakse Ametüst geoodi aknalaual, soovitatavalt kodu põhjapoolsemas piirkonnas ning ööseks asetatakse erinevad väeesemed, nagu näiteks pendlid, käeketid ja kristalli komplektid geoodi peale või kõrvale laadima, et nende energia ära ei kaoks. Kristallide puhastamiseks võib Ametüst geoodi kõrvale mõne rituaali taime või viiruki suitsema panna. Sellist laadimise ja puhastamise rituaali võib korrata igapäevaselt vastavalt sisetundele või kõige tõhusamaks mõjuks on Kuu ja Ametüsti kombineerimine täiskuu perioodil.

Violetse valgusega keha tervendamine ja selgeltnägemise edendamine - Violetset valgust saadakse Ametüst geoodilt nii, kui asetatakse selle kõrvale valge küünal põlema hämaras toas. Kõige tõhusam on violetse valguse kätte saamine siis, kui Ametüst geoodidest moodustatakse valge küünla ümber ring, et terve tuba saaks violetse valgusega kaetud. Selles ruumis aitab see valgus tervendada ruumi aurat, aidates eemaldada sinna kogunenud stressi, aidates eemaldada sealses ruumis oleva inimese pinged ja närvilisuse. Ja kui see esimene pool on täidetud, hakkab violetne valgus avama spirituaalsust, intuitsiooni, seejärel tajusid, tugevdades instinkte ning pikema aja vältel avades müstilisi andeid, nagu näiteks selgeltnägemine. Sellist kristalli rituaal võib teha täpselt nii palju, kui teie sisetunne ütleb, kuna Ametüsti energiat ei ole kunagi küllalt.

Ametüst geoodi paigutamine koju - Ametüst geood sobib kõikide kristalli komplektide keskele, mis on seotud intuitsiooni tugevdamisega, unehäirete leevendamisega, halbadest harjumustest lahti saamisega, stressi leevendavate kristallide sekka ja alati ka laste tuppa, aidates neil täisväärtuslikult üles kasvada. Ametüst voodi kõrval ravitseb unehäireid. Ametüst elutoas leevendab suhtepingeid, köögis aitab haigustest kiiremini lahti saada ja kodu välisukse kõrval aitab tööpinged kodust eemale hoida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Kristallid, geood, ametüst geood, selgeltnägemine, intuitsioon, violetne tervendamine, puhastamine, laadimine, stress, hea uni

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja