BRETŠASTUNUD JASPIS

  • 1.90€

Toote detailid

  • Mudel: BRETŠASTUNUD JASPIS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste vormidest, mis aitab negatiivset energiat ükskõik millisest keskonnast, objektist või inimesest välja võtta. Bretšastunud Jaspis töötab iseseisvalt väga hästi, seega on ükskõik , kus sa seda hoiad, see aitab selle alust objekti puhastada. Kuna Bretšastunud Jaspis on tugev puhastaja, vajab see ise puhastamist. Seega peale inimese ravitsemist tuleb see kindlasti ära puhastada. Kui aga soovite ruumi halvast energiast puhastada või sinna kogunenud surmaenergeetikast vabastada (kui keegi on ära surnud ning peale seda on hakanud majas halvad asjad juhtuma või surnud inimese haigus on kandunud edasi sealsele elanikule), oleks hea kui Bretšastunud Jaspist puhastatakse aegajalt mõne rituaali taimega (näiteks Salvei). Bretšastunud Jaspist kasutatakse kodudes sellisel juhul, kui perekonda on tabanud mõni raskemat sorti haigus ja selle väljaravimine on muutunud raskeks ning kui tundub, et see on isegi võimatu. Bretšastunud Jaspisel on võime avada väga sügavad haigusseisundid ravimiseks, seega on soovitatav hoida seda kivi haige magamistoas või tema ravimite vahel. Bretšastunud Jaspis võimendab alternatiivravimeid. Peale selle omab see kristall ka kaitsvat oskust astraalrännakute ajal. Seega võib seda hoida selgeltnägemise komplektides või Kiastoliidi kõrval voodi all. Bretšastunud Jaspist kasutavad ravitsejad oma ruumide dekoreerimisel, et mitte endasse võtta teiste inimeste haiguseid, mida nad aitavad välja ravida. See on samuti ka murekristall, mis aitab väga rasketel elu perioodidel muredest vabaks lasta ning mitte kaotada lootust. Selleks võib lihtsalt kristalli käes hoida, kui tunnete ennast üksildasena või elu tundub ebaõiglane.

RAVITSEMINE Allergia loomakarvade vastu (selleks võib allergiku tuppa aknalauale või taime juurde viia Bretšastunud Jaspise), sügav depressioon (eriti mis on tekkinud mõne haiguse pärast). Bretšastunud Jaspis on üldine tervendaja ning sobib ükskõik millise haigusseisundi kiiremaks parandamiseks. Selle kandmine aitab kehast mürke väljutada. Eelmiste elude poolt kaasa antud karmavõlgadest tekkinud haiguste vabastaja.


- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Üldise tervise tugevdaja ja turgutaja - Kombineeriga Bretšastunud Jaspis Mäekristalliga ning kandke neid endaga kaasas ehetena, et tugevdada oma üldist tervist. Neid kristalle tuleb kindlasti iga nädal puhastada, kui te neid igapäev pidevalt kannate.


Kodu puhastamine halvast külalisest - Kui teil on külas käinud mõni väga ebameeldiv külaline või hing, kes on teile ebameeldiva ning raske tunde sisse jätnud, siis asetage valge küünla ümber Bretšastunud Jaspised koos Hematiidiga ning puhastage kodu Salveiga ja seejärel viige kristallid kadakametsa. Selline rituaal peatab selle inimese pahatahtlikkuse teie perekonna suhtes. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: BRETŠASTUNUD JASPIS, Kristallid, poleeritud, puhastaja, negatiivne energia, haigustest vabaks, karmavõlg, allergia looma karvade vastu, halvad hinged, üldine tervis

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja