TIIGRISILM

  • 31.90€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM pooltäpp kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


TIIGRISILM on tuntud selle poolest, et see viib energiad kiiresti liikuma, aidates kaasa elutempo tõstmisele ja positiivse suhtumise suurendamisele. Tiigrisilm toob enesekindlust, energiat, elujõudu ja oskust iseennast teiste eest kaitsta. Tiigrisilm on üks populaarsemaid jõudu andvaid kristalle, mida on kasutanud nii mehed, kui ka naised sajandeid enda Aura kaitsmiseks.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

TIIGRISILMA MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena

Kui Tiigrisilma kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Tiigrisilm sulle tugevat kaitset teiste inimeste ja halbade hingede eest ning isegi vahest ma ütlen, et ka sinu enda negatiivsete mõtete eest.

- Tiigrisilm on enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Kui sa Tiigrisilma kannad, siis see aitab sul tasapisi enda sees korrektuure teha. Suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab sul olla enesekindel alati, kui sa seda kannad. Muutes sind julgemaks suhtlejaks ja aidates sul enda eest seista, kui seda vaja on.

- Tiigrisilm aitab sul saavutada enesele seatud eesmärke ja ambitsioone. Eriliseks abiliseks saab Tiigrisilm siis, kui sa oled liialt enesekriitiline ning pidevalt teed enda tegusid ja mõtteid maha. Tiigrisilm aitab sul valitud teel püsida kuni eesmärgi kätte saamiseni.

- Tiigrisilm tõstab "positiivset ego", aidates kaitsta teiste inimeste negatiivse mõju eest. 

- Kandke Tiigrisilma kõrvarõngaid, kui teil on soov muuta end ambitsioonikamaks ja ettevõtlikumaks.

- Aitab neid, keda soovitakse pidevalt mõjutada (ka lähedaste inimeste poolt, nagu näiteks ema-isa), aidates leida enesekindluse välja öelda, mis sulle elus tähtis on ja mis sulle ei sobi. Tiigrisilm aitab isikupäral välja kujuneda ja takistades kellegi segamist sinu saatuse teed muutmast.

- Tugevdab isiksust ja aitab teistel inimestel märgata sinu enesekindlust. 

- Sobib väga hästi neile, kelle töö on inimestega suhelda ja pidevalt ka probleemide lahendamine. Aidates enesekindlalt alati väljendada end nii, et sa iseendale haiget ei teeks ja teised mõistaksid sinu positsiooni.

- Kaitseb õnnetuste eest, mis on seotud metalliga või liiklusega. Kandke, kui olete pidevas liikumises!

- Tugevdab Aura välja, on soovitatav kanda koos selgeltnägemise või intuitsiooni kristallidega, aidates takistada energia lekete tekkimist. Energia lekked tekivad, kui me arendame ennast intuitiivselt või muutume spirituaalseks, siis on alati vaja Aurat kaitsta.

- Suurendab elujanu, elukirge ja positiivset suhtumist, kui hirmud on eemaldatud.

- Uskumuste põhjal kandsid naised Tiigrisilma, kui nad sünnitasid vaid tüdrukuid. Järelikult oli selle naise energias puudu mees energiast ja Tiigrisilm just toobki seda.

- Tiigrisilm on õnne talisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida.

Kui pidevalt kanda Tiigrisilma endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sul tugeva enesekindluse ja positiivse isepäisuse, mis keelab ära teiste mõjutuse. Tiigrisilm loob tugeva Aura kaitse kilbi sinu ümber.

SODIAAK

Tiigrisilma ehteid peetakse Lõvide, Kaljukitsede ja Kaksikute kaitse talismaniks.

Tiigrisilm on üks vajalikumaid kristalle Lõvi jaoks. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on energia kristall, mille kaudu saab Lõvi olla tema ise ja tema kõige paremaid iseloomuomadusi veelgi võimsamaks muuta. Tiigrisilm toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas. Tiigrisilm toob Lõvidele ka armatuses õnne. 

Kõrvarõngaid soovitan kindlasti pidevalt puhastada ja taas energiaga laadida. Selleks on kõige lihtsam viis enda aknalauale moodustada "puhastus alus", kuhu võiksid kuuluda mitmed Geoodid, nagu näiteks Mäekristall ehk Kvarts geoodTsitriin geood. Lisaks veel poleeritud või lihvimata kristallidena Küaniit, KarneoolTsitriinMust Obsidiaan (mis takistab kristalle negatiivseks muutumise eest). Need kristallid aitavad läbi päikese ja kuuvalguse anda kristall ehetele UUT energiat. Puhastada soovitan vähemalt ühe korra kuus kõiki ehteid korraga mõne puhastus rituaali taime suitsuga.
Tehniline
Mõõdud Läbimõõt ca 8mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Ehted, kõrvarõngad, hõbe, jalgpall

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja