VEREKIVI ehk HELIOTROOP

  • 1.30€

Toote detailid

  • Mudel: VEREKIVI ehk HELIOTROOP poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VEREKIVI (ehk HELIOTROOPI) leiukohtadeks on peamiselt Tšehhi, Austraalia, India ja Venemaa. Verekivi on üks Jaspiste või Kaltsedoni vormidest (üldiselt koosneb Verekivi mõlemast kristallist). Verekivi on sellest ajast peale peetud üheks võimsamaks tervise kristalliks, kui see avastati. Verekivi on tumerohelist värvi, mida kaunistavad punased täpid või laigud. Neid punaseid laike peetakse vere sümboliks ja rohelist tooni tervenemise sümboliks.


Verekivi suudab taastada sinu energia varusid, olgu siis need emotsionaalsed või füüsilised. Verekivi aitab elamisega toime tulla, aidates ka kõige raskematest eluperioodidest üle olla ning vastu pidada. Verekivi suurendab meie üldist emotsionaalset vastupidavusvõimet, andes meile oskust probleemidega tegeleda. Selleks, et selle kristalli toimed kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

Verekivi viiakse majapidamise Ida poolsetesse ruumidesse, kuna seal asub Feng Shui järgi majapidamise tervise nurk. Verekivi idas aitab parandada perekonna üldist tervist, eriti kasulik on see siis, kui keegi on majas haige. Kristalli sinna viies, aitab see haigusel majast väljuda, asendades selle positiivse Auraga. Pidage meeles, et kodu energia mõjutab meie tervist.

Verekivi kanna kaasas, kui lähed reisile (võid selle kristalli lisada reisikomplekti kokku teiste teekonna kaitse kristallidega, nagu näiteks Ahhaadi, Kullisilma, Malahhiidiga), et kaitsta end või enda perekonda ohtlike olukordade eest.

Minu jaoks on Verekivi üks vajalikumaid kristalle tuleviku ennustamisel või siis enda kliendi "positiivseks sõnumiseks". Kuna Verekivil on oskus saata spirituaalse inimese sõnad teele, siis mina kasutan seda inimese aitamiseks ära. Kui ma näen mõnda probleemi, eriti, mis on tervisega seotud, siis ma saadan talle enda positiivseid mõtteid läbi Verekivi teele, et ta terveks saaks. Piisab sellest, et Verekivi oleks musta küünla kõrval, kui ma oma kliendi eeterkeha loen.

Verekivi peale kaitsvate ja tervendavate omaduste aitab analüüsivõimet tugevdada ja seega see teeb sellest väga hea kristalli õppimiseks, edukamaks töö tegemiseks ning projektide ellu lükkamiseks. Ka sellepärast, et Verekivi peetakse jõukuse sümboliks läbi enda vaeva. Seega kandke seda endaga või asetage töölauale, kui võtate käsile mõne projekti ja soovite, et sa suudaksid selle ilusti lõpuni viia.

KIUSAMINE

Verekivi peetakse kristalliks, mis aitab kaitsta kiusamise, ülekohtuse käitumise ja ebaõigluse eest. Selleks, et selle kristalli omadused kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda, kas siis poleeritud kujul või ehte vormis.

KUI PEA ON LAIALI JA EI SUUDA END LEIDA

Verekivi on ülimalt tugev spirituaalne tasakaalustaja, mis aitab sul ennast üles leida. Spirituaalse tasakaalu puudumine tekib pikaajalise pinge tagajärjel ja sellest tuleb kiiremal korral välja tulla, et see ei süveneks. Süvenemise tagajärjel tunned end pidevalt väsinuna, segaduses ja jõuetuna. Selleks piisab vaid kristalli kaasas kandmisest.

KINGITAKSE ENNE SIIT ILMAST LAHKUMIST

Verekivi kingitakse neile, kes on raskelt haiged või kes on uude ellu astumas. Verekivi aitab ühest kehast teise transformeeruda ja leevendab selle teekonna pingeid. Verekivi võtab ära hirmutunde teispoolsuse suhtes ja laseb sellel inimesel rahulikult minna. Verekivi annab kaasa jõudu uuteks ülesanneteks, mis elu talle pakub.
 
RAVITSEMINE

Verekivi kasutatakse veenilaiendite tervendamiseks (veenilaiendite või jalgade verevarustuse tervendamiseks soovitan ma Verekivi hoida vannis ning lasta jalgadel seal sees puhata - see on kaudne vee-eliksiir), verevaruste parandamiseks, vereloome haiguste, aneemia, madala hemoglobiinitaseme, immuunsusüsteemi, neerude tervendamiseks ja maksa puhastamiseks. Verekivi ehteid soovitan kanda naistele, kes on lapseootel. Verekivi toovat head tervist emale ja lapsele, sellel imelisel ajal. Kindlasti soovitan Verekivi kanda ka vahetult enne sünnitust, et selle kristalli mõjud oleksid kindlasti tähtsal päeval kaasas.

Verekivi on üks parimaid tervendajaid, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda üleüldist enesetunnet parandada. Verekivi aitab keha turgutada ja aitab sul eemale hoida nendest toiduainetest, mis sinu tervisele liiga võivad teha. Kanna ja kasuta Verekivi kristalli ka sellepärast, et see aitaks alateadlikult sul nendest toiduainetest eemale hoida, mille vastu sul on allergia või nendest toiduainetest, mida sinu kehal on raske seedida. Verekivi on nii keha kui ka Aurat puhastava ja taastava toimega.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

"Halva füüsilise enesetunde leevendaja" Verekivi ja Sammalahhaat


Verekivist ja Sammalahhaadist valmistatud kristallivesi tervendab inimese emotsionaalses kehas universaalsel tasemel terviseprobleeme. Aidates negatiivsusel, rasketel emotsioonidel ja pingel vabaneda Tšakrast või organist, mis annab kehva enesetunde näol endast märku. Liigne koormus paneb meie keha valutama ja viib enesetunde alla. Nendest kahest kristallist valmistatud kristallivesi aitab halvast enesetundest vabaks saada.


Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.


KÜLMETUSHAIGUSTE VASTU

Kombineerige Verekivi Krüsokolla ja Bretšastunud Jaspisega. Leidke neile kristallidele tumeroheline kott ja hoidke koos Kadaka marjadega enda padja all, kui puhkate. Peale haigusest taastumist visake Kadaka marjad minema ja puhastage väga hoolikalt tervendus kristallid vee all ning neid laadides. Kristalle võite viia peale seda Ida poolsesse tuppa ning kasutada neid kui perekonna tervise kristalle. Hiljem võib neid samal eesmärgil uuesti kasutada.

TAIMETARGAD

Verekivi koos Rohelise Turmaliiniga loovad ülimalt võimsa kontakti loodusega. Neid kandes saad vihjeid otse taimedelt ning tänu nendele kristallidele saad ka enda mõtteid taimedesse suunata. Kanna neid kaasas, kui hooldad taimi. Väga kasulik neile, kes kasvatavad alternatiivmeditsiini eesmärgil taimi või valmistavad nendest tervendavaid produkte.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VEREKIVI ehk HELIOTROOP, Kristallid, poleeritud, verekivi poleeritud, taimed, immuunsus, külmetus, tervis, jõud, vastupidavus, kiusamise vastu, küllus, projektid, reisimisel kaitse, veenilaiendid, veri, hemoglobiini tase, ohtlikud olukorrad, ida

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja