VANADINIIT BARIIT

  • 14.50€

Toote detailid

  • Mudel: VANADINIIT BARIIT geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


VANADINIIT on oranž kristall ja BARIIT on beežikas valge kristall. Vanadiniit Bariit on nende kahe kristalli kombinatsioon. Meie Vanadiniit Bariit on pärit imekaunist Marokkost, aga seda leidub veel kahes kohas maailmas - USA-s Arizonases ja Uus-Mehhikos. Värvuselt on see kristall pruunjas oranžist kuni erkoranžini, mis on heledal pinnal. Vanadiniit on Apatiidiliste perekonnast ja seda kristalli ei tohiks kindlasti kasutada vee-eliksiiri tegemiseks, kuna see võib sisaldada mürgiseid osakesi. Vanadiniit Bariit on ülimalt habras kristall, seega ei soovita ma seda puhastada vee all, vaid puhastada viirukite või rituaalitaimedega.


Vanadiniit on kristall neile, kes soovivad oma ellu uusi võimalusi tuua. Kristall, mis juhatab uute võimalusteni, kogemusteni ja sündmusteni. Vanadiniiti nimetatakse "kompass" kristalliks, kuna sellel on oskus juhatada väljapääsudeni sõna otseses mõttes. Vanadiniiti hoiti taskus, kui käidi retkedel, missioonidel, tundmatutes kohtades, et leida see "miski", mida tuldi otsima või vajadusel väljapääs, kui oldi ära eksitud. Vanadiniidi juuresolek annab mõtteid, teeb selgemaks segased mõtted ja annab vastuseid ka kõige raskematele küsimustele.  Vanadiniiti saab rakendada enda kasuks nii, et hoida seda ingli kristalli komplektis otse keskel ja kui seal on juba mõni teine geoodiline kristall, nagu näieks Tselestiit, siis asetatakse Vanadiniit Bariit selle kõrvale. Vanadiniit aitab ligi meelitada uusi ingleid või hingesid, kelle käest uusi lahendusi läbi une saada.

See on kristall, mis aitab rasketel ülesannetel kiiremini valmis saada ja need edukalt lahendada. Olgu siis selleks suur tööalane projekt, maja ehitus või edukas eksamite sooritamine. Selleks hoitakse seda kristalli endaga kaasas (kas siis hoitakse pehme koti sees, et see ei puruneks või asetage töölauale).

Vanadiniit Bariit geood on heaks energia allikaks neile, kelle töö on loominguline - see aitab tuua uusi ideid ja kergelt inspiratsiooni. Selleks võib hoida kristalli enda töölaual.

Vanadiniit Bariit sobib kokku Vikerkaare Kuukiviga, kui te soovite enda intuitiivseid võimeid täiustada ja alustada näiteks uute arendusviiside kasutusele võtmisega, nagu näiteks pendli kasutusele võtmine. Selleks kantakse Vikerkaare Kuukivi ehte näol (soovituslikult talismanina ehk ripatsina või kaelakeena)  ja hoidke Vanadiniit Bariiti laual, kui pendliga harjutate või tööd teete. Vanadiniit Bariit on iseseisev kristall ja teised selgeltnägemisele mõeldud kristallid ei sega teda - seega, kui laual on ka Muskoviit või Tselestiit, siis pigem on need teised lisajõuks Vanadiniidile.

ASTMAATIKUTELE VÕI HINGAMISSÜSTEEMI TERVENDAMISEKS

Vanadiniit Bariit uskumuste põhiselt aitab tervendada hingamissüsteemi ja on kasulik siis, kui seda hoitakse voodile lähedal. Usutakse, et see aitab kergemalt hingata ja järk-järgult tervendada kurgutšakrat.

KUI PEREKOND ON PURUNEMAS

Vanadiniit Bariit geoodil on inimestekeeli oskus üksteist lepitada ja kompromisse luua. Kui perekonnas on väga ärevad ajad ja mõeldakse üksteisest lahkuminemise peale, aga kui see ei ole õigustatud, vaid need mõtted on raske aja tõttu, siis selleks aitab Vanadiniit Bariit. See kristall aitab mõista, kas sellise otsused on õigustatud ja kui ei ole, siis aitab leida taas selle jõu, et probleemidega võidelda. Selleks soovitan ma hoida kristalli eluruumis kas siis üksikul kujul või koos positiivsuse kristalliga - Tsitriin geoodiga.

MEHE RÄÄKIMA PANEMINE

Paljudel meestel on probleeme sellega, et nad kas ei soovi enda probleemidest lähedastele inimestele rääkida või nad ei oska enda tundeid sõnadesse panna. Kui kombineeritakse Vanadiniit Bariit Tiigrirauaga, siis on see võimalik ja võib aidata, eriti siis, kui mehel on raske periood töökaotuse, pereliikme kaotuse või mõnel teisel põhjusel. Selleks võiks Tiigrirauda endaga kaasas kanda (soovituslikult talismanina) ja Vanadiniit Bariit võiks asetseda voodi all, täpselt padja all. Vanadiniit aitab avada blokid, mis ei lase sõnadel välja tulla ja Tiigriraud aitab raskest perioodist kiiremini üle saada.

MINU TEHTUD MAAGIATE LAADIMINE VÕI TAASELUSTAMINE

Vanadiniit Bariit on kristall, millega sa kindlasti ei eksi, kui sa kannad mõnda minu valmistatud maagia eset ja soovid selle energiaid "ergutada". Küll aga enamjaolt ma panen kirja mõne rituaali või geoodi, mille peal neid laadida, aga kui ma neid väeesemeid valmistan, siis Vanadiniit Bariit on alati minuga ühes ruumis, et ma saaksin täielikult oma sõnad kristallidele edastada. Seega, kui sa hoiad enda väeeset aeg-ajalt Kuuvalgel Vanadiniit Bariidi kõrval, siis see on ka üks väga lihtne viis minu maagiat võimendada. Vanadiniit Bariit aitab edastada sõnumeid kristallidesse, et need mõistaksid, mis ülesanne neil on.

"Vanadiniit Bariit aktiveerib maagiaid" 


Kui sa oled enda elu jooksul teinud erinevaid maagiaid, siis Vanadiniit Bariit aitab neid aktiveerida ja võimsamaks muuta. Piisab juba sellest, et sinu kodus on tükike Vanadiniidi Bariidi geoodi, see suudab võimendada ka sinu majja peidetud maagiat. See suunab maagia tööle ja isegi sellise maagia, mille oled aastaid tagasi teinud. Seda on hea enda kodus hoida ka edaspidisteks maagia tegemisteks. Selle olemasolu annab jõudu juurde ka näiteks kodupuhastus rituaalide õnnestumisele ja paljudele teistele maagilistele tegevustele. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VANADINIIT BARIIT, Kristallid, geood, kompass, uus algus, uued võimalused, inglid, edasi minek, lahenduste leidmine, selged mõtted, perekonna koos hoidmine, looming, astma, Tene maagia, pendel, mehed, eksamid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja