KANEEL

  • 2.20€

Toote detailid

  • Mudel: KANEELI viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viirukid on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna kui ka inimese aurat teatud energiatest.


KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuse rituaalides ja maagiates. Kaneeli viiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuse energiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluse energia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom kõike end ümbritsevat positiivsemaks muuta. Positiivsus on ka number üks valm külluse kanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemisele. Aidates tajuda nähtamatut ning muuta inimese hinge hingedele vastuvõtlikumaks.

- Kaneeli viirukeid kasutatakse armastuse, romantika, suhete ja abielu kristallide puhastamiseks. Samuti kasutatakse Kaneeli viiruki suitsu armastusega seotud maagiate, ehete ja väeesemete puhastamiseks.

- Kaneeli viirukit kasutatakse koos PUNASE küünlaga, kui soovitakse majja tuua armastuse energiat.

- Kaneel peale oma armastuse jõu on ka külluse taim, mille suitsu kasutatakse külluse nurga aktiveerimiseks ja külluse kristallide puhastamiseks. Hoidke Kaneeli viirukit aeg-ajalt Ahvileivapuu kõrval või kodu Kagu piirkonnas, et aktiveerida positiivne Feng Shui külluse energia.

- Kaneeli viirukit võib kasutada maagiate või rituaalide tegemisel, kus on ära mainitud Kaneeli vajadus.

- Viirukiga saab enda aurast puhastada halva armastuse või rahaõnne, selleks kantakse Musta Turmaliini ja lastakse aeg-ajalt Kaneeli viirukil kodus suitseda.

- Kaneeli viirukiga ettevõtte ruumide puhastamine toob sinna majja head ärilist õnne.

- Kasutage Kaneeli viirukit magamistoas, kui soovite tõsta libiidot, romantikat, sensuaalsust ja tuua armastust ellu.

- Põleta Kaneeli viirukit magamistoas, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet ning suhtlust. 

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KANEEL, Väeesemed, viirukid, armastus, armastuse kristallide puhastamine, kristallide puhastamine, küllus, külluse kristallide puhastamine, kagu, feng shui, külluse nurk, ahvileivapuu, punane küünal, abielu, libiido, energia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja