KANEEL

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: KANEELI lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KANEEL on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab mitmetes armastuse, kaitse ja külluse maagiates ära kasutada.


KANEELI KÜÜNAL TOOB MAJJA ROMANTIKAT Põletage Kaneeli essentsiga küünalt, kui soovite majja tuua rohkem romantikat, armastuse hõngu ja kirge. Kaneel suurendab ühtehoidvust ja aitab sealses ruumis inimestel end emotsionaalselt avada. Sobilik põletamaks kodus, kus teised perekonna liikmed on veidi kinnisemad, Kaneeli essents aitab rääkida ja enda tundeid avaldada.

KANEELI ESSENTS KONTORIS VÕI TÖÖ TEGEMISE AJAL TOOB HEAD MATERIAALSET ÕNNE Põletage Kaneeli küünlaid oma kontoris või töö tegemise ajal, et võimendada selle tulemust ja paremat edu. Kaneel on rahamaagias väga tugev väetaim, mida kasutatakse külluse ligi tõmbamiseks. Kaneeli küünla kõrvale võib asetada küllust ligi tõmbavaid kristalle, milleks on Karneool, Krüsopraas, Tsitriin jne.

KÜLLUSE NURGA, KARBI VÕI MATERIAALSE ÕNNE AKTIVEERIMINE Põletage Kaneeli küünalt kodu Kagu piirkonnas või oma külluslike kristallide lähedal. Kaneeli küünal aitab aktiveerida seda küllusliku energiat ja aitab positiivseks muuta kodus Kagu piirkonna energiad.

ARMASTUSE KRISTALLIDE AKTIVEERIMINE Kaneeli essentsil on armastavad omadused ja kui neid koos hoida teiste armastuse elementidega, siis Kaneel aitab aktiveerida neid. Kasutatakse armastuse kristallide aktiveerimiseks ja kodu Lõuna piirkonna energia liikuma viimiseks. Sinu kodu Lõuna piirkond on kire, romantika ja armastuse piirkond.

ARMASTUSE KAITSMINE Kaneeli küünlaid põletatakse kodu keskpaigas, kui soovitakse majast välja päästa halb armastuse õnn või kui on viimaselajal liialt palju olnud suhte probleeme. Kaneeli essents aitab puhastada armastuse probleeme ja majja tuua harmooniat. Aitab erinevatest suhtekriisidest ja probleemidest üle olla.

ROMANTILINE ÕHTU Põletage Kaneeli küünalt, kui soovite täielikult lõõgastuda ja nautida oma kaaslase seltsi nii, et teemadeks ei tuleks ebameeldivaid või riidu ajavaid asju. Kaneel aitab elada hetkes ja nautida seda, mis meile täna antud on. Kaneel kaitseb kurbuse ja negatiivsete mõtete eest.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Kaneeli tähtsus.

- Põleta Kaneeli küünalt magamistoas, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet ning suhtlust. 

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Tehniline
Põlemise aeg

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KANEEL, Väeesemed, küünlad, kaneeli küünal, armastus, kirg, romantika, elujõud, armastuse kaitse, küllus, rahamaagia, külluse karp, Feng Shui, kagu, lõuna

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja