ROOS

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSI viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viirukid on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna, kui ka inimese aurat teatud energiatest.

Roos on armastuse, romantika, kire, heaolu, sõpruse, perekonna ja erinevate emotsionaalsete probleemide tervendaja. Roosi essentsi kasutatakse armastuse maagias ja armastuse kristallide puhastamiseks, olgu siis need suhet tugevdavad või perekonna armastust tõstvad kristallid.

- Puhastage oma kodu stressist, mis põhjustab suhtesse probleeme ja tülisi, koos Roosi viirukiga. Selleks põletage Roosi viirukit kõige läbikäidavamas toas majapidamises. Põletage Roosi viirukit magamistoas, et tõsta romantikat, kirge ja sensuaalsust.

- Põletage Roosi viirukit kodu kõige Läänepoolsemas toas, et puhastada seda ruumi. Lääs on seotud perekonna armastusega ja laste heaoluga. Roosi essentsiga viirukid aitavad lastel rahu tunda.

- Põletage Roosi viirukit armastusealtaril armu maagiate võimendamiseks.

- Roosi viiruki essents puhastab erinevaid väeesemeid, mis on seotud armastusega. Roosi viirukiga saab puhastada Roosast Kvartsist, Roosast Opaalist ja teistest roosat värvi kristallidest valmistatud ehteid.

- Põletage Roosi viirukit erinevate armastuse teemaliste kristallide kõrval, et neid kristalle puhastada.

- Sobib koos põletamiseks Roosi, Vanilje või Sandlipuu küünlaga ja ka koos roosade ning valgete küünaldega.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOS, Väeesemed, lääs, armastus, romantika, armastuse kristallid, sensuaalsus, parem läbisaamine, roosi viiruk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja