AHHAAT

  • 9.50€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    


AHHAAT on kristall, millel on oskus kaitsta kõige ja kõigi halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike aga igalühel on omad konkreetset kaitse omadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Peamiselt tuleb Ahhaat Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt.

Ahhaadi geoodid on võimsad tervendajad nende geoodide sees olevate väikeste kristallikogumite pärast, mis annavad võimast jõudu välja. Ahhaadi geoode kasutatakse ruumide, keskkonna, inimese, väeesemete ja teiste kristallide võimendamiseks ehk laadimiseks ja ka puhastamiseks negatiivsest energiast, mis nende sisse koguneb.

Ahhaat geoodide värvus on väga muutlik, heledatest tumedate toonideni.

VÄEESEMETE JA KRISTALLEHETE LAADIMINE

Selleks asetage Ahhaadi kristall aknalauale ja hoidke öösiti või ka päeviti enda ehteid selle peal või kõrval. Ahhaadi geood saab mõlemalt energiat, et laadida teisi kristall, nii kuu kui ka päikese käest. Ahhaadi geoodiga üldiselt laetakse kaitsval eesmärgil valmistatud kristallehteid.

Ahhaat geoodi kasutatakse kaitseenergiaga ehete laadimisel. See aitab nende kristallide väel taastuda, et need saaksid sind kaua teenida.

Kristallehete laadimise ja puhastamise tähtsuse kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

"Kodu energia kaitsmine" Ahhaadi geoodi võib hoida kodus välisukse kõrval, et kaitsta majja sisenevat halba energeetikat või majja saadetud negatiivsust. Peale selle aitab Ahhaadi geood maja välisukse kõrval ära puhastada koju toodud kurba, negatiivseid ja muremõtteid. Paljud inimesed võtavad töölt kaasa stressi ja Ahhaadist mõõda jalutades oma kodu ukse juures aitab see sellel murel majast välja jääda.

Kui sa lood endale kodu kaitsvat kristallide komplekti, siis Ahhaat geood on selle jaoks üks olulisemaid kristalle.

"Luupainajate ja halbade hingede eemale hoidmine" Aseta Ahhaadi geood enda magamistuppa ja kui sul on seal olemas peegel, siis selle peegli ette. Ahhaat geoodil on oskus sind une ajal kaitsta halbade hingede eest. Kui sa oled kogenud luupainajaid või väga hirmuäratavaid unenägusid, siis see kristall on sinu jaoks kasulik.

Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

Kui sinu laps kogeb luupainajaid, siis pane Ahhaat geood tema magamistuppa, võid seda kristalli ka voodi all hoida.
Luupainajate kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

"Unehäiretest vabaks saamine" - Ahhaat geoodil on oskus aidata neid inimesi, kes vaevlevad unehäirete all. Aseta geood magamistuppa ja kui võimalik, siis voodi alla. Ahhaat geood aitab lahti saada ülemõtlemisest. Kui sul on probleem sellega, et sa ärkad liiga vara üles, siis aseta sinna kõrvale ka Rubiin-Fuksiidi kristall. Sellel kristallil on oskus sind kauemaks magama jätta.

"Kaitse halbade inimeste eest"  - Ahhaadi geood ükskõik millises ruumis või ükskõik, millises kohas sinu kodus aitab ära hoida järgmist: Ahhaadi geood ei lase majja pääseda halbadel ja omakasupüüdlikel hingedel, aitab lahti saada perekonna stressist ja kurbusest, aitab puhastada kinnijäänud energiast.

"Maagiate teele saatmine" - Geoodi hoitakse maagiaid tehes enda lähedal, eriti kui valmistatakse kaitse maagiaid. Ahhaadi geood võimendab ükskõik, millist maagilist protseduuri, andes lisajõudu ja väge juurde nende õnnestumiseks.

"Arvuti sõltuvus" - Ahhaadi geoodi hoitakse lapse magamistoas, kui on probleeme arvuti sõltuvusega või ärevushäiretega. Ahhaadi geood aitab vabastada kinnisideest, mis tekib arvutite või ükskõik, millise elektroonilise seadme suhtes. Peale sõltuvuste aitab see vabastada ka kinni jäänud kurjadest, agressiivsetest, melanhoolsetest ja depressiivsetest mõtetest. Ahhaadi geoodi hoidke voodi all, kui laps näeb tihti luupainajaid või kardab oma voodit, pimedust ja nähtamatuid tegelasi enda toas.

"Perekonna materiaalne ebaõnn" -  Ahhaadil on oskus materiaalset ebaõnne-energiat vabastada ja kui sinul või mõnel teisel perekonnaliikmel ei lähe materiaalselt hästi, siis saab abistavat energiat just nimelt Ahhaat geoodilt. See kristall asetatakse kodu Kagupoolsesse nurka ja kui sul on seal külluse nurk valmis tehtud, siis aseta see sinna. Teine võimalus on Ahhaat geoodi enda töölaua peal hoida.

"Õppimine ja õpingutele keskendumine" - Ahhaadil on oskus aidata fakte meelde jätta ja õpingute ajal on see väga suureks toeks. Selleks aseta Ahhaadi geood koolilaua või töölaua peale. Selle kõrvale või ühisele alusele võid lisada veel Dumortjeriidi ja Sodaliidi kristalli. Need kaks kristalli aitavad Ahhaat geoodi kaudu sinu Aurasse juhtida võimast väge, mis aitab sul paremini, kiiremini ja tõhusamalt fakte meelde jätta. Ahhaat geood aitab keskenduda eesmärgile.

Geoodid ei vaja laadimist, neid vaid puhastatakse korra kuus rituaalitaime suitsuga. Ahhaat geoodile sobib kõige enam Salvei suits ja selle puhastamiseks võib vahest kasutada ka Muskuse viirukit.
Tehniline
Mõõdud Erinevate kujudega geoodide keskmised mõõdud on ca 4,5*3,5*2,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Kristallid, geood, ahhaat geood, laadimine, väeesemed, ehted, negatiivsus, sõltuvus, arvuti sõltuvus, kurbus, luupainaja, maja energia, feng shui, luupainaja, ahhaat geood, materiaalne ebaõnn, õppimine, unehäired, valenägemused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja