NEFRIIT JAAD

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: NEFRIIT JAAD poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos


POOLKUU sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest on poolkuu valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


NEFRIIT JAAD poolkuu sümboolikaga:

Nefriit Jaad on südametšakra kristall, mis poolkuu talismanina kandes on täpselt õigel kohal, et see endast maksimaalse tulemuse inimese hingele saaks anda.

- Nefriit Jaadi poolkuu toob selle kandja ellu häid sõpru, häid inimesi ja armastavaid hetki.

- Aitab lahti saada hirmust, mis on seotud tundega, et sa ei ole vajalik või sa ei kõlba teistega suhtlema.

- Nefriit Jaadi poolkuu aitab inimese hinges teha rahu asjadega, mis on juba pikka aega piinanud ning kurvaks muutnud. Nefriit Jaad vabastab vanad emotsioonid, et vaid armastus saaks eksisteerida.

- Poolkuu Nefriit Jaad on peale armastuse ka väga hea külluse magnet, kuna poolkuu sümboliseerib kõike uut ja uute võimaluste ellu toomist. Nefriit Jaad sümboliseerib külluslikke võimalusi.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: NEFRIIT JAAD, Ehted, ripats, poolkuu, sõprus, armastus, vanad emotsioonid, head kogemused, küllus, külluse magnet

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja