SANDLIPUU

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


VIIRUKID on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna kui ka inimese aurat teatud energiatest.


Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. 


Sandlipuu on iidne väetaim, mida on juba väga kaua erinevate maagiate või puhastusrituaalide võimsamaks muutmisel ära kasutatud. Sandlipuu viirukiga saab teha järgmist:

- Sandlipuu viirukit põletatakse, kui soovitakse kodu Aurat, kristallide või väeesemete Aurat puhastada.

- Põletage viirukit siis, kui teil on käinud kodus külaline koos halbade uudistega või on riiu majja toonud. Sandlipuu aitab eemale peletada halva õnne koju saabumise ja aitab külalisel selle endaga kaasa võtta.

- Sandlipuu on väga universaalne, nagu on ka Salvei ja seega on võimalik selle viirukiga puhastada ükskõik milliseid kristalle.

- Aitab eemale peletada needusi, ära sõnumist ja puhastada kodu halba karmat.

- Sandlipuu essents töötab kõige enam noore kuu loomise ja täiskuu loomise perioodil. Seega põletage seda sellel ajal, kui soovite Sandlipuust välja saada kogu väe.

- Kui saadate mõnda soovide maagiat teele või tegelete soovide meditatsiooniga, siis laske Sandlipuu viirukil samal ajal teie kõrval suitseda. Sandlipuu aitab soovidel teele minna ja Inglitel teie sõnumeid kuulda.

- Sandlipuu viirukit põleta Noore Kuu loomise ajal, et see saaks sinu kodust ära puhastada energiad, mis takistavad sinu unistuste ja soovmõtete elluviimist. Põleta seda veel eriti siis, kui sa soovid selle Kuu faasi ajal teha erinevaid soovide rituaale ja maagiaid. Sandlipuu teeb sinu kodu energia tervemaks, et soovid saaksid üldse õigesse kohta teele saadetud läbi maagiliste tegevuste. 

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, Väeesemed, viiruk, kaitse, soovide maagia, puhastamine, kristallide ja väeesemete puhastamine, needuse puhastus, karma puhastus, halva vaimu välja peletamine, noore kuu loomine, ärevustunne

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja