SIDRUNHEIN ja KORIANDER

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SIDRUNHEIN ja KORIANDER lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SIDRUNHEINAL ja KORIANDRIL on väga palju ühiseid omadusi, mida saab erinevates maagiates ära rakendada. See maagia küünal sobib peamiselt ennustamise, jõukuse rituaalide, selgeltnägemise ja armastuse rituaalide jaoks.


Sidrunheina ja Koriandri küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu :

- Hoidke seda küünalt laua peal, kui tegelete ennustamisega. Olgu selleks ennustamiseks kaartide, pendli või kasvõi kristalliennustuskoti kasutamine. Sidrunhein ja Koriander avavad vastavad portaalid, läbi mille on võimalik täpsemaid vastuseid saada ning kiiremini meditatsiooni minna.

- Selle maagia küünlaga on võimalik aktiveerida ja puhastada külluse/armastuse kristalle. Kodus lase sellel noore kuu või Täiskuu loomise ajal põleda kodu Kagu poolses toas või kristallide kõrval. See on hea selleks, et see maagia küünal aitab nendel kristallidel paremini tööd teha sinuga ja sinu koduga.

- Seda maagia küünalt kasutatakse väga paljudes erinevates külluse ja armastuse maagiates, seega võib seda kasutad,a kui on vajalik rohelist küünalt. Sidrunheina ja Koriandri maagia küünla kasutamine võimendab selliseid maagiaid ja aitab neil kiiremini täituda.

- Maagia küünalt võib põletada pulmas või abieluaastapäeval, kuna see suudab romantikat ja kestvat armastusetunnet tuua. Sellisel juhul võib hoida seda armastuse kristallide keskel.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Sidrunheina ja Koriandri tähtsus.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SIDRUNHEIN ja KORIANDER, Väeesemed, küünlad, meditatsioon, rituaalid, maagiad, ennustamine, puhastamine, laadimine, kristallide aktiveerimine, kagu, pulma-aastapäev, pulm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja