SODALIIT

  • 69.00€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT küünlaalus
  • Saadavus: Laos


SODALIIT KÜÜNLAALUS

Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Sodaliidist, mis on Feng Shuis üks populaarsematest stressi eemaldajatest.

- Sodaliidi küünlaalus sobib hästi magamistuppa, kuna selle sees küünla põletamine aitab stressi leevendada nii inimesel kui ka maandada kodu Auras olevat stressi. Peale stressi maandamise on hea seda magamistoas hoida selleks, et see saaks intuitsiooni tugevdada, spirituaalset energiat juurde anda, öiseid visioone tuua, inglite käest sõnumeid teele saata ja läbi une erinevaid ettekuulutusi näha. Sodaliit on seotud selgeltnägemise ja intuitsiooni arendamisega.

- Hoidke küünlaalust lapse toas ja lase selle sees aeg-ajalt küünlal põleda. Sodaliit aitab ka tema närvilisust maandada, aga peale selle aitab see ka õppimist soodustada. Sodaliit edendab loogilist mõtlemist ja toetab järjepidevust.

- Sodaliit käib Feng Shui järgi kokku kõige paremini Põhja poolse toaga. Asetage see sinna tuppa, et see majja tooks head ärilist, tööalast ja eneseteostamise õnne. Sodaliidi hoidmine kodu Põhja poolsemas toas aitab ületöötavaid inimesi tagasi tõmmata ja õpetada tööd tegema tasakaalukalt.

- Sodaliidi küünlaaluse sees küünla põletamine suurendab Inglite ligipääsu kodule.

Sodaliidi sees küünla põletamine aitab selle kristalli aktiveerida keskkonna Aurat puhastama. Sodaliit aitab lahti saada stressist, liigsest ärrituvusest, unehäiretest, negatiivsusest ja liigsest materiaalsusest. Sodaliit annab kodu Aurale spirituaalsust juurde, mis omakorda aitab erinevatel kristallidel kiiremini kodus tööd teha (eriti Feng Shui järgi asetatud kristallidel).
Hoidke aegajalt selle küünlaaluse juures intuitsiooniga/inglitega/selgeltnägemisega/ennustamisega seotud väeesemeid, et need saaksid selle kõrval laadida.

Küünlaaluseid ei pea eraldi puhastama, kui neid pidevalt kasutatakse, aga alati on soovitatav ühe korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga maja või toad ära puhastada.Tehniline
Mõõdud ca 10*10*6 cm, sobilik tee küünlale

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Väeesemed, sodaliit küünlaalus, küünlad, alused, stress, feng shui, visioonid, unenäod, intuitsioon, spirituaalsus, õppimine, loogiline mõtlemine, järjepidevus, närvilisus, põhi, inglid, väeesemete laadimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja