SERAFINIIT

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: SERAFINIIT auguga
  • Saadavus: Laos


SERAFINIIT on äärmiselt spirituaalse suunaga kristall, mille põhilisteks omadusteks on inimese hinge valgustamine ja juhatamine tervenduse poole ning oma õppetundide õppimise poole. Serafiniit on rohekat tooni kristall, millel on kaunid hõbedase läikega tiibade muster sees. Serafiniiti leidub peamiselt Siberis Baikali järve ääres Venemaalt. Serafiniit muutub iga päevaga vaid väärtuslikumaks, kuna selle saadavus vaid kahaneb.

Serafiniidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Serafiniit on selline kristall, millel on oskus inimese hinge valgustada spirituaalsusega, aidates mõista, miks sa siin oled, mida sa siin teed, mis on sinu eesmärk, miks sul mõni terviseprobleem on, kuidas sellest probleemist lahti saada, mis võiks järgmine samm sinu elus olla, miks mõni inimene on sinu elus suurt rolli mänginud ja kuidas sa saaksid edasi liikuda paremuse poole. See on kõik seotud spirituaalse valgustamisega ja Serafiniit on suunatud otse hinge aitamiseks ning arendamiseks. 

- Serafiniidil on oskus sind ühendada kokku sinu enda inglitega, kaitseingliga, teejuhiga ja kadunud lähedaste hingedega. Sellel on oskus luua suhtlemistasand nendega ja aidata sul mõista, mida nad soovivad sulle öelda.

- Serafiniit aitab inglite poolt antud numbrite kombinatsioone analüüsida ja aitab sul ka mõista, mida inglid sulle öelda soovivad.

- Serafiniidil on üks väga eriline omadus, milleks on selgeltkuulmis ande võimekamaks arendamine. Selgeltkuulmine on üks Selgeltnägemise annetest, mille kaudu saab hingesid ja Ingleid kuulata. Ehk saab nende mõtteid ja sõnu kuulda nii nagu inimesed omavahel suhtlevad. Kui sulle on saatuse poolt selline võimas spirituaalne anne kingitud, siis Serafiniit aitab seda võimsamaks arendada. Serafiniit viib sind enda hingede ja Inglitega suhtlusesse. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Serafiniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Serafiniiti kasuta selleks, et endale anda võluväge tervenemiseks ja osata iseenda füüsilist keha rohkem tundma õppida. Serafiniit aitab intuitiivselt mõista, mida sa peaksid tervenemiseks tegema. Peale Südametšakra tervendab see ka Kroontšakrat.

SÜDAMETŠAKRA

Serafiniit tervendab Südametšakrat, aga mitte tavaliselt, nii nagu teevad teised selle Tšakra kristallid, vaid see tervendab minevikku ja ka seda minevikku, mis ei ole üldsegi sul selle eluga seotud. Serafiniit tervendab karmat ja Südametšakra probleeme, mille oled kaasa võtnud enda eelmistest eludest. See aitab mõista, miks miski asi toimub sinu elus ja miks sa oled teatud emotsionaalset valu selles elus üle elanud. 

SODIAAK Tähemärgilt toob Serafiniit kõige enam spirituaalsust SÕNNIDELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SERAFINIIT, Ehted, auguga, südametšakra, eelmised elud, hinge rändamine, karma, elu mõistmine, tervenemine, enda keha tunnetamine, inglid, teejuht, kaitseingel, kadunud lähedased, kroontšakra, inglite sõnumid, sõnn, selgeltkuulmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja