INGLI AURA

  • 35.40€

Toote detailid

  • Mudel: INGLI AURA auguga
  • Saadavus: Laos


Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tule energia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.


INGLI AURA  on valmistatud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks - need nimetused on aga vähem tuntud, kui INGLI AURA.

- Aitab kontakti luua teejuhiga, kaitseingliga, ingliga, energia-loomaga, kõrgemate jõududega, kadunud lähedastega, tugevadada intuitsiooni ja kõike seda väga tasasel ning õrnal viisil, aidates hirmudest lahti saada, mis aeg-ajalt kaasneb "teispoolsusega" suhtlemisega.

- Ingli Aura on kõikidest teistest Aura kristallidest kõige leebema ja armastavama energia väljaga, seega sobib kandmiseks ka lastele, kes tunnevad, et neil on, kas vaja kontakteeruda oma kaitseingliga või, kes tajuvad "nähtamatut" maailma paremini, kui teised inimesed.

- Pikema aja vältel Ingli Aura kandmisel aitab see mõista eelmiste elude saladusi, meenutusi tuua nende kohta ning mõista, kuidas me täna oleme kellegiga seotud, miks me oleme nendega seotud ja mis meil on veel vaja üksteisele anda. Kui sina tunned, et "miski" on jäänud teadmata, kuidagi tunned, et mõistatused on lahti arutamata, aga samas tajud, et sulle üritatakse seda miskit seletada, aga sa ei oska oma silmi avada, siis Ingli Aura on sinu jaoks.

- Ingli Auraga koos kandmiseks sobib kokku Aqua Aura, kui soovitakse enda intuitsiooni tugevdada läbi Inglite abiväe.

- Sobib koos kandmiseks Opaliidi, Tselestiidi, Küaniidi, Angeliidi, Skolessiidi, Seleniidi või Azuriidiga, kui soovitakse Inglite abiväge suurendada.

- Rahustab, kiirendab meditatsiooni minekut, õpetab rahunema ja elu/olukordi/situatsioone stabiilsemalt vastu võtma.

- Ingli Aura kombineeritud Kuntsiidiga aitab märgata ja mõista, kes on sinu hingesugulane ning kes on sinu kõrval puhtalt mugavuse pärast.

- Ingli Aura on "kõige ravitseja", aidates vaimsest kehast lahti lasta pingetel, mis takistavad terveks saada. Et mõista, mida ma üritan edasi öelda, siis seletan veidi selle lahti. Haigused tekivad meile põhjusega ja enamjaolt sellepärast, et me ise mõtleme neid endale külge läbi negatiivse suhtumise, kriitilise meele, melanhoolse mõtteviisi ja läbi pessimismi. Need emotsioonid jäävad meie Aurasse kinni ja talletuvad, kui informatsiooniks "kõik on halb" ja meie füüsiline keha saab sellest käskluse end muuta... muuta haigeks. Seega kõik hea ja halb hakkab esmalt peale mõtlemisest.

- Ravitsemise eesmärgil soovitan kanda siis, kui enam miski muu ei aita ja on vaja "imet", siis Ingli Aura võib selle tervenemis võimaluse luua.

- Ingli Aura taastab järk-järgult kõikide Tšakrate energiaid. Ingli Aura on väga kasulik tervendaja kristall selleks, et avada kõrgema astme Tšakraid ja Tšakrate sees olevaid erinevaid kanaleid.

- See on kristall, mis aitab sinu Inglitel sind kaitsta. See on kaitsekristall samal ajal, kui see on ka intuitsiooni arendav kristall. Seda on väga hea enda arengu jaoks kasutada, kuna see ei võta Aurast kaitset ära. Kui me enda intuitsiooni arendame, siis me peame samal ajal ka kaitse kristalle kandma, et meie Aura ei nõrgeneks.

- Aitab Ingleid sinu lähedal hoida, aidates sul pidevalt nendega suhelda, enda palveid nendeni saata ja aidates sul ka õppida nende keelt selgeks. Väga kasulikuks kristalliks neile, kes soovivad Inglite poolt saadetud märke tõlgendada a ka märke näha.

- Väeese Ingli numbrikombinatsioonide nägemiseks ja lahti seletamiseks. Ingli Aura aitab sinu ja Inglite vahel numbritega seotud kontakti luua. Aidates neil sulle numbreid saata ja samas aidates ka õpetada neid lahti analüüsima.

- Aspergeri sündroomi tasakaalustamine, stress, depressioon, elurõõmu tagasi toomine, elujõud, Kroontšakra tervendamine, paanikahood.

SODIAAK Tähemärgilt toob  kõikidele Sodiaakidele positiivsust ja elurõõmu. Aura kristallid on võimsad ja annavad kõigile enda positiivsust kuhjaga edasi. See, et need on tugevad kristallid, selle tunneb juba kaugelt ära, kuna enamus inimesi lummavad need kristallid, mis on märk tugevast külgetõmbest.

Tähemärgid toimivad hoolimata sellest, kui sa oled selle ehte endale võtnud mõnel teisel eesmärgil. See on nende lisaomadus!


Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: INGLI AURA, Ehted, auguga, inglid, kontakt inglitega, elujõud, tervendamine, intuitsioon, eelmised elud, saatusekaaslane, mõistmine, rahu, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja