INGLI AURA

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: INGLI AURA käekett (pärl 8 mm)
  • Saadavus: Laos


INGLI AURA on valmistatud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks - need nimetused on aga vähem tuntud, kui INGLI AURA.

Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endaga kaasas väga väärtuslikku spirituaalset energiat. Mida rohkem on kristallis spirituaalsust, seda võimsamalt aitab see kristall inimesel iseennast üles leida, enda intuitsiooni tunnetama hakata ja üleüldse spirituaalselt areneda. Ingli Aura peamiseks ülesandeks on luua kontakt Inglite ja hingedega, mille reedab juba ka selle nimi.

INGLI AURA KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Ingli Aura peamiseks ülesandeks on aidata sinu hingel enda Inglitega ühendust saada. Ingli Aura loob sobiva keskkonna sinu Aurasse, et Inglid saaksid üldse sinu juures peatuda. Selleks, et Inglid saaksid meie hingega ühendusse jõuda, selleks peame me olema nende jaoks avatud. Ingli Aura aitab seda kontakti luua.

- See on kristall, mis aitab sinu Inglitel sind kaitsta. See on kaitsekristall samal ajal, kui see on ka intuitsiooni arendav kristall. Seda on väga hea enda arengu jaoks kasutada, kuna see ei võta Aurast kaitset ära. Kui me enda intuitsiooni arendame, siis me peame samal ajal ka kaitse kristalle kandma, et meie Aura ei nõrgeneks.

- Aitab Ingleid sinu lähedal hoida, aidates sul pidevalt nendega suhelda, enda palveid nendeni saata ja aidates sul ka õppida nende keelt selgeks. Väga kasulikuks kristalliks neile, kes soovivad Inglite poolt saadetud märke tõlgendada ja ka märke näha.

- Väeese Ingli numbrikombinatsioonide nägemiseks ja lahti seletamiseks. Ingli Aura aitab sinu ja Inglite vahel numbritega seotud kontakti luua, aidates neil sulle numbreid saata ja samas aidates ka õpetada neid lahti analüüsima.

- Ingli Aura muudab sinu Aura elavamaks ja taastab selle suurust. Neid kristalle on vähe, mis muudavad Aura suuremaks ja üks nendest on Ingli Aura. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu erineval tasandil õnne. Teine selline kristall on Aktinoliit Kvarts.

- Ingli Aura aitab telepaatilisi võimeid edendada, neid võimsamaks muuta ja erinevate inimestega telepaatilist sidet luua. Ingli Aura on üks võimsamatest kristallidest, kui soovitakse spirituaalselt võimekamaks muutuda.

RAVITSEMINE Ingli Aura töötab tervendamise eesmärgil paremini siis, kui seda talismanina või kõrvarõngastena kanda.

-  Ingli Aurat soovitan ma kanda siis, kui haigusseisundile ei leita lahendust. Ingli Aura toob lahenduse, aitab näha viise, kuidas terveks saada, aitab leida probleemi põhjuse üles, ükskõik milline haigus kehas ka ei oleks. Ingli Aurat peetakse imetervendajaks, millel usutakse, et on oskus terveks teha ka kõige raskemas seisundis inimene.  Ingli Aura aitab tagasi tuua lootuse, mis on tervenemise üks põhilisem punkt.

- Ingli Aura taastab järk-järgult kõikide Tšakrate energiaid. Ingli Aura on väga kasulik tervendaja kristall selleks, et avada kõrgema astme Tšakraid ja Tšakrate sees olevaid erinevaid kanaleid.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Ingli Aura kõiki sodiaake võrdselt, seega sellel ei ole erilisi lisaomadusi konkreetsele sodiaagile andmiseks.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 17-18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: INGLI AURA, Ehted, käekett, aura kvarts, inglid, kontakt inglitega, intuitsioon, inglite kaitse, numbrikombinatsioonid, ingli numbrid, ingli number, aura suurendamine, telepaatia, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja