IOLIIT

  • 3.50€

Toote detailid

  • Mudel: IOLIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


IOLIIT on maagia ja rituaalide kristall, mis siiski sobib neile, kellele sobivad erinevad kristalli-rituaalid.

Ioliit on muusade ja kunstnike kristall, mida hoitakse maalimise, kirjutamise või visiooni töö ruumides, et avada ülim loomingulisus. Ioliit aitab uusi kunstiteoseid välja mõelda ja seda võivad kasutada ka muusikud, aga seda pigem ehtena. Ioliidi kristalli hoitakse elutoas, kui majja on kolinud uus pereliige (kui vanemad on lahku läinud ja üks vanematest on uue kaaslase leidnud), et lapsed kohaneksid uue olukorraga ning laseksid uuel pereliikmel endale emotsionaalselt läheneda. Kombineerides Ioliidi Musta Obsidiaaniga, aitab see juba nende vahel tekkinud erimeelsused lahendada. Need kristallid mitte ainult ei tööta lapsega, vaid ka täiskasvanuga, aidates tal mõista, et ta peab aksepteerima last ning võtma teda kui enda kaaslase üheks tähtsaks osaks. Samuti võib Ioliiti hoida lastetoas, nende õdede-vendade toas, kes omavahel läbi ei saa. Ioliit aitab perekonnasiseseid probleeme kiiremini lahendada ja muudab nad üksteise vastu tolerantsemaks.


Ioliiti mõlemas käes hoides ja samal ajal mediteerides mõne spirituaalse rituaali taime hõngu saatel, aitab Ioliit viia inimest astraalrännakusse ning tänu sellele näha meid ümbritsevaid teisi dimensioone ja tänu sellele nii mõnelegi küsimusele vastust saada. Kasutage Ioliiti vaid siis, kui te tõesti tunnete, et kuulute siia kristalli maailma ja sellest loobumine jätaks teie südamesse tühja augu. Siis olete valmis selle kristalli ülivõimsaks ja maagiliseks mõjuks.


Ioliiti hoitakse pendli kotis, taro või ingli kaartide karbi juures või visiooni tööd tehes laual, et suurendada oskust näha asju selgelt.

RAVITSEMINE  Ioliit aitab tervendada silmi, eriti silmahaiguseid, eemaldada migreenihoogusid, tervendades ajuveresooni ning sealset energiate liikumist (Ioliit on kolmanda silma kristall ja seega tugevdab see meie spirituaalset energeetikat ja kui see on suur, ilma vigadeta, siis kaovad ka pingepeavalud), tervendab neid, kellel käivad luupainajad külas ja aitab lahti saada pidevast väsimusest. Ioliiti hoitakse veenide peal, et neid tervendada või pestakse problemaatilist kohta Ioliidist valmistatud vee-eliksiiriga. Ioliiti kantakse kurgutšakral, kui hingamisteed on turses.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Uudishimu vaigistamine - Kui Ioliit kombineerida Gagaadiga ja neid endaga kaasas kanda või välisukse/värava kõrvale maha matta, siis aitavad need kristallid kaotada liigse uudishimu, mis on mõne konkreetse inimese poolt suunatud. Selleks tuleb enne nende kristallide kasutamisele võtmist neid kristalle peos hoida ja mõelda sellele inimesele, kes liialt oma nina teie ellu pistab, peale seda kas siis peidetakse kristallid või kantakse endaga kaasas ja need kristallid hakkavad vaikselt seda inimest eemale peletama.


Alkoholi sõltuvuses vabaks - Ioliit kombineeritult Tšaroiidi, Ametüsti ja Tsitriiniga aitab lahti saada pidevast vajadusest alkoholi järgi. Need kristallid võiksid olla selle inimese "lemmik kohas", kus alkoholi soovitakse manustada või temaga pidevalt kaasas käia kristallikomplektina. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: IOLIIT, Kristallid, poleeritud, maagia, astraalrännak, perekond, parem läbisaamine, loovus, muusikud, kunstnik, uudishimu, alkohol, sõltuvus, luupainajad, selgeltnägemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja