IOLIIT

  • 19.00€

Toote detailid

  • Mudel: IOLIIT pendel (koos samet kotiga)
  • Saadavus: Laos


IOLIIT on visioonide ja selgeltnägemisega seotud pendel, seega on Ioliidi kristall ka väga hea tuleviku ennustaja. Ioliit pendel on väga tugeva toimega väeese, mida soovitatakse kasutada siis, kui ollakse juba pendeldamisega tutvunud ja see tuleb ka välja. Sellepärast, et Ioliit on kõrgema astme kristall, millega on võimalik juba sügavamõttelisemaid küsimusi küsida.


- Ioliidi pendliga peamiselt küsitakse tuleviku küsimusi või Inglite käest vastuseid. Samuti on võimalik kontakteeruda oma kadunud lähedasega ja tema käest küsimustele vastused saada.

- Ioliidi pendel on kasulik neile, kes ise suunavad pendeldades pendlile vastused kätte. Ioliit aitab pendlid tööd teha nii, et see ei saaks valet informatsiooni sinu alateadvusest, ehk Ioliit ei lase sul petta vastustega.

- Ioliidi pendel vastab hea meelega küsimustele, mis on seotud enese arendamisega, eluteega, eesmärkidega ja karmadega. Küsimus "Kas ma olen õigel teel?" või "Mitu inglit on täna minu seljataga?" - Sellised küsimused on Ioliidi pendli jaoks sobilikud.

Ioliidi kristalli kasutamine aitab üleüldse anda edasi oskust mediteerida, enda mõtteid kuulata ja osata pendli käest küsimusi küsida.

Ioliidi kristall on spirituaalsust avav ja Kolmandat Silma tugevdav. Kui kasutad Ioliidi pendlit, siis soovitan ühte eraldiseisvat Ioliiti aeg-ajalt padja all hoida, et see sinu Kolmandat Silma tugevdaks.

Ioliiti on soovitatav laadida Tselestiit geoodil, hoida üheskoos pendlit kristalli kotis, kus on erinevad selgeltnägemisega seotud kristallid, et need võimendaksid pendli tööd. Aeg-ajalt on soovitatav pendlit puhastada viiruki suitsu sees.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: IOLIIT, Väeesemed, pendel, ioliit pendel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja