KÜANIIT

  • 33.00€

Toote detailid

  • Mudel: KÜANIIT ripats lipsukujuline (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on veel teisigi erinevaid värviliike aga sinine Küaniit on kõige enim levinud ja enim kasutatavamaid kristalliteraapias. Tavalise sinise Küaniidi teine nimetus on Indigo Küaniit. Küaniidi põhiliseks omaduseks on muuta inimest intuitiivsemaks ja selles on ka vastav energia, mis kutsub inimese kaitseingleid ligi.

Küaniit on spirituaalse tee ja värava looja. See on kristall, millel on oskus luua sulle teekond millegini, mida sa unistad ja mis senimaani sulle kättesaamatu on olnud. Seda kantakse ja kasutatakse hingedevaheliseks suhtlemiseks. Küaniit loob näiteks ka oskuse minna astraalrännakusse ja kogeda seni kogenematut.

Küaniit on selgeltnägijate, selgelttajujate, selgelttundjate, selgeltkuuljate ja automaatkirjutus oskustega inimeste edu kristall. See toob sellises valdkonnas head õnne ja edukust.

Küaniidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kristall, mis avab oskuse minevikku mäletada. Sellist mineviku, mis on seotud sinu eelmiste eludega. Küaniit on väga spirituaalsete omadustega kristall, mis avab sind eelmiste elude mäletamiseks ja hingede nägemiseks.

- Kanna Küaniiti, kui sa soovid intuitiivsemaks muutuda, tõsta enda spirituaalsust, arendada energiate tunnetamist, õppida iseendale ennustamist, näha Aurakehasid, näha Ingleid ja õppida nendega suhtlema. Kanna seda kristalli ka selleks, et unenägusid esile kutsuda ja prohvetlikke visioone läbi selle saada.

- Kanna Küaniiti koos teiste Ingli kristallidega, et veelgi võimsamaks muuta iseenda ja Inglite vahelist kontakti. Üheks heaks kristalliks, mis Küaniidi kõrvale sobib on Ioliit ja teiseks Ingli Aura.

- See on kristall, mis aitab sul end vabalt väljendada ja sul teiste inimestega tuttavaks saada, õpetades sind sotsialiseeruma ja end positiivselt väljendama.

- Küaniit on kristall, mis aitab sul olla sina ise, hoolimata sellest, mida teised sinust ja sinu tegemistest arvavad. See on iseseisvuse kristall, mis aitab sul teiste arvamusest mitte välja teha. Kanna Küaniidi kristalli koos Tiigrisilmaga, kui sa soovid veelgi rohkem enesekindlamaks ja otsusekindlamaks muutuda. Küaniit õpetab ainulaadne ja eriline olema.

- Küaniit on kristall, mis suurendab lojaalsust, ustavust, austust ja heatahtlikkust. See on kristall, mis õpetab sulle selliseid väärtuslikke omadusi. Need on tegelikult omadused, mida me ühel päeval peame nii või teisiti kõik ära õppima. Seda loomulikult selleks, et me saaksime enda elus kõrgemale tasemele minna. Need omadused avavad külluse ja armastuse kanalid.

- Indigo hingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitab tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada. Neid kristalle võiks Indigo hing koos kanda või kasutada, kui ta on langenud stressi ja masendusse. Indigo hingede melanhoolse mõttemaailma kohta saad edasi lugeda SIIT.

- Küaniit aitab luua paremat karmat, aidates mõista, kus sa võisid vea teha ja mida sa peaksid tegema, et endale õnne ligi tõmmata.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Küaniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Pearinglus, peavalud, silma närvi haigused, põskkoopapõletik, põskkoopa nõrkus. Neid haigusseisundeid tervendab Küaniit vaid juhul, kui seda kõrvarõngastena kanda.

- Küaniit aitab enesehävituslikust käitumisviisist lahti saada. Küaniit aitab sul märgata, kus sa vea enda tervises teed. Mida sa valesti teed, mis on see harjumus, mis viib sinu tervise allamäge.

KROONTŠAKRA, KOLMAS SILM JA KURGUTŠAKRA

Küaniit on suhtlemisprobleeme tervendava toimega, aidates julgustada suhtlemist ja sotsialiseerumist. See on see, mida Küaniit annab Kurgutšakrale. Seejärel tervendab Küaniit Kolmandat Silma, aidates intuitsioonil tööle asuda. Kui Kolmas Silm on tervendatud, siis avab see tee Ingliteni. Kroontšakra on see kanal, mille kaudu me võtame Inglite poolt saadetud informatsiooni vastu.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Küaniit kõige enam KALASID ja SÕNNE. Mõlemal sodiaagil aitab Küaniit enda intuitsiooni ja spirituaalset energiat tõsta.

Üks põnev fakt Küaniidi kohta on veel ka see, et Küaniit on tulevaste Vee Jäneste õnne kristalliks, kes sünnivad tulevikus 2023 ja 2024 aastal. Küaniit toob nendele Jänestele terve elu vältel head õnne ja kaitset. Küaniit on ka nende Rottide kristall, kes sünnivad Vee Roti aastal 2032 ja 2033. Seega Küaniit on väga suuresti ka tuleviku kristall.

Numeroloogia põhiselt on Küaniit hädavajalik kristall neile, kes on sündinud elutee number 4 all. Seda selleks, et need inimesed suudaksid enda intuitsioonil lasta arendada. Number 4 on küllaltki materialistlik ja liigselt loogilise mõttemaailmaga, mis pärsib tema spirituaalset arengut. Küaniit on see, mis aitab sellisest probleemist lahti saada ja tugevdab tema intuitsiooni.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2,8*1*0,3 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KÜANIIT, Ehted, ripats, hõbe, kalad, sõnn, jänes, ustavus, lojaalus, telepaatia, astraal, elutee number 4, ainulaadsus, rott, hinged, unenäod, kroontšakra, kurgutšakra, kolmas silm, suhtlemine, sotsialiseerumine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja