La Tene käekett KAKSIKUD "OPTIMISM"

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: KAKSIKUD "OPTIMISM"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett KAKSIKUD "OPTIMISM" on spetsiaalselt loodud Kaksikute sodiaagi esindajale. See käekett on kokku pandud Kaksiku positiivsuse, optimismi ja heaolu kristallides. Selles käeketis on Crazy Ahhaat ja Valge Hauliit. Selles käeketis on ka kaunistavateks elementideks kaks 925 hõbeda prooviga kaunistust.


- Crazy Ahhaat on lausa hädavajalik kristall ühele tõelisele Kaksikule. Crazy Ahhaat aitab Kaksikule iseloomulikule skeptilisusele ja probleemide otsimise vajadusele rahu tuua. Kaksikud tihtipeale otsivad headest asjadest vigu ja nad ei suuda uskuda, et kõik on korras, kui on kõik hästi. Crazy Ahhaat aitab Kaksikutel olla rõõmsameelne, positiivne ja uskuda paremasse tulevikku.


- Valge Hauliit on stressi leevendava toimega, tänu teistele kristallidele aitab see selles käeketis Kaksikute Auras olevat stressi välja juhtida. See kristall aitab tagada Kaksikute stabiilsust ja head enesetunnet.


- Valge Hauliit on Kaksikute tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama hakkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma.


- Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja tööd teha lõpmatuseni. Selle sama keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu looma ja Valge Hauliit aitab seda teha.


- Crazy Ahhaadi ja Valge Hauliidi kombinatsioon annab Kaksikule optimistlikuma meele, aidates tal pigem positiivsusele keskenduda.


Väeeset hoia öösiti Aragoniit või Mäekristall geoodi peal, et selle kristallid oleksid alati energiat täis.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KAKSIKUD OPTIMISM, tooted, tähemärgid, kaksikud, optimism, la tene käekett, la tene, kaksikud optimism, crazy ahhaat, valge hauliit, hõbe, positiivsus, heaolu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja