KARNEOOL

  • 76.00€

Toote detailid

  • Mudel: KARNEOOL sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KARNEOOL  on positiivsuse tooja, elurõõmu kristall, mis toidab hinge edasiviivate emotsioonidega. Karneool toidab ambitsioone ja muudab inimese enda kõrval vägagi edasipürgivaks. Karneool on see kristall, mis toob ka kõige kurnatuma hinge tagasi õigele rajale, andes talle eluks vajavat entusiasmi ja energiat. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

KARNEOOLI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Karneooli kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Karneool teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Kantakse, et ravitseda viljakusega seotud füüsilisi haigusseisundeid. Karneool annab jõudu erinevatest tervise muredest lahti saamiseks ja vasak pöial on hea koht selle kandmiseks.
Parem - Aitab lahti lasta kinnisideest, mis on seotud lapse saamisega, et rasedaks jäämine oleks kehal lihtsam.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Kaitseb õnnetuste eest, mis on seotud tööriistade, metallist seadmete ja üleüldiselt tööga.
Parem - Aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalistel aitab lahti saada kinnisideelisest kiindumisest ehk sobib neile, kellel on tunded inimese vastu, kes ei ole vaba ega soovi teiega suhtesse astuda.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Suurendab enesekindlust, annab jõudu enda ambitsioone täita ja aitab sügavast stressist lahti saada. Karneooli sõrmust vasakus Saturni sõrmes on tervise pärast hea kanda, sellel on oskus läbi selle sõrme juhtida otse Sakraaltšakrasse energitat. Sakraaltšakra on terve, kui seal ei ole tööga seotud muremõtteid ja Karneool aitab just sellest vabaneda.
Parem - Aitab teistel näha teid elujõulisena, aktiivsena ja särtsakana. Suurendab positiivset tähelepanu.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Tõmbab ligi materiaalsust, jõukust ja häid võimalusi, tänu millele te saate eduni lõpuks jõuda.  Karneool vasakus Apollo sõrmes aitab suurendada ka motivatsiooni millegi suunas töötamise osas, aidates hirmud eemaldada ja sihikindlaks jääda.
Parem - Karneool on lauljate kristall ja seega võimendab häält, enesekindlust laumisel ja muudab säravamaks. Peale selle on seda väga kasulik kanda paremas Apollo sõrmes,           kui sa soovid enda ellu midagi täiesti uut tuua, midagi, mis aitaks vanast rutiinsest elust vabaneda ja tuua uut hingamist.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Toob häid ideid arhitektidele, sisekujundajatele ja dekoratsiooni töö tegijatele.
Parem - Aitab lahti lasta stressist, päevasündmusest, mis on muutnud närviliseks.

Karneool sõrmust puhasta Sandlipuu õli/viiruki/rituaalitaime/küünla suitsuga ja lae seda kristalli Mäekristall geoodi peal aknalaual igal öösel või hetkel, kus sa ei kanna seda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KARNEOOL, Ehted, sõrmus, hõbe, edu, tööedu, elujõud, energia, motivatsioon, ambitsioon, energia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja