KARNEOOL

  • 5.50€

Toote detailid

  • Mudel: KARNEOOL chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.


Karneoolil on oskus kodu Auraväljas tõsta positiivsust, enda teostamise soovi, soovi olla aktiivne, armastust, soovi armastada ja armastust jagada.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Tsitriin geoodid koos oranži küünlaga, et majast välja viia energia, mis ei lase kodus ega ka kodustel olla õnnelik.

- Aseta Karneooli chipsid kodu Lõuna poolsesse tuppa lille mullale või lihtsalt tee sellest kaunis kristallide alus. Karneool vabastab armastuse kohal olevaid muresid ja tõstab kodus eluenergiat.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

KARNEOOL ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliini ja Karneooli chipse hoidke koos, et suurendada kodu energiat, kaitsta tööd, kaitsta äri, kaitsta enda ideid ja kaitsta ka suhet. Sobib erinevatesse kristallikomplektidesse lisamiseks. Hoidke koos Sulgvõhu taime peal kodu Lõunapoolses nurgas, et parandada perekonna siseseid suhteid, eriti mehe ja naise vahelisi suhteid.

Ametüst kombinatsioonis Karneooliga aitab kaasa loomingulisusele, kodu energia aktiivsemaks muutmisele ehk see aitab energiatel kiiremini kodus liikuda.

Tsitriin
Tsitriiniga sobib kokku kodu Lõuna poolse nurga aktiveerimiseks, samal eesmärgil võib lisada ka Punast Jaspist. Tsitriiga sobib kokku külluse nurga aktiveerimiseks, rahakarbi aluskristallideks, Ahvileivapuu ehk Turdlehe mullale, Sulgvõhi mullale külluse kanali aktiveerimiseks. Sobib kokku ka Rohelise Aventuriiniga, Tiigrisilmaga samal eesmärgil.

Hematiit Sobivad kokku, kui soovitakse kodus elavate inimeste energiat, elujõudu ja ambitsioonikust tõsta.

Roheline Aventuriin ja Karneool sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Tiigrisilma. Neid chipse saab kasutada külluse kanali avamiseks Kagu nurgas, neid võib hoida mõne külluse taime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhu peal.

Kuukivi
ja Karneool sobivad siis kokku, kui soovitakse viljakust suurendada või armastuse energiat tõsta. Sinna sobib veel lisada Roosat Kvartsi.

Punane Jaspis sobib kokku Karneooliga armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Granaati, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Mäekristall võimendab omakorda selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts ja Karneool sobivad siis kokku, kui soovitakse viljakust suurendada või armastuse energiat tõsta. Sinna sobib veel lisada Kuukivi.

Rutiilnõeltega Kvarts
aitab koos Karneooliga vabastada majapidamisest energiat, mis tekitab tülisi, asjatuid väljaütlemisi, norimist ja kiusamist.

Šungiit
koos Karneooliga aitab tuua kiiret tervenemist perekonda, hoia Ida poolses toas.

Merevaik sobib kokku Karneooliga armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Granaati, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Granaat sobib kokku Karneooliga armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Peridoot
avab koos Karneooliga energia kanali, mis vabastab koju jäänud stressi. Sobivad kokku siis, kui elatakse vanas majas, kus energiad seisavad. Sobivad ka sellisesse koju, kus pole ammu keegi elanud ja see on tühjana seisnud.

Tiigrisilm
ja Karneool sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Rohelist Aventuriini. Neid chipse saab kasutada külluse kanali avamiseks Kagu nurgas, neid võib hoida mõne külluse taime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhki peal.

Lumikvarts ja Karneool loovad väga hea kombinatsiooni, millel on oskus "keskenduma" panna eesmärgi saavutamisele. Sobivad lapse tuppa õppimise jaoks.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KARNEOOL, Kristallid, chipsid, kodu energia, energia puhastamine, kodu aura, perekond, armastus, viljakus, küllus, keskendumine, riiud majas.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja