KINAVAR

  • 4.50€

Toote detailid

  • Mudel: KINAVAR poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvarts. Kvarts vaid võimendab selle kristalli omadusi, andes Kinavarile jõudu juurde, et see enda töö saaks ära teha. Kinavar on ise väga tugevatoimeline kristall ja kui seda on isegi väga vähe sinu lähedal, siis see töötab ikkagi võimsalt. 


Kinavari peamisteks kaevanduse- ja leiupaikadeks on Mehhiko, Hispaania, Hiina ja USA. Kinavar on oma nime saanud Pärsia keelsest sõnast, mis tähendab draakoni verd.

Kinavari peamiseks omaduseks on rahamaagia, külluse, juhusliku hea õnne ja võimaluste loomine. Kinavar on kristall, mis aitab materiaalsetel unistustel täituda ja materiaalsetel soovidel universumi poole liikuda, et universum nendele vastaks. Kinavar on selline kristall, mis aitab vabastada rahaahnuse, asendades selle külluse vastu võtmisega ja positiivse suhtumisega materiaalsusesse.

Kinavar on selleks, et mõista enda selle elu ülesannet. Igal meie füüsilisel elul on väga palju eesmärke ja õppetunde, mis me selles elus peame ära õppima. Seda kõike selleks, et ühel päeval, kui me peame enda selle füüsilise elu maha jätma, et me saaksime edasi liikuda kõrgema astme elusse. Kinavar on kristall, mis aitab sul enda selle elu ülesannetest ja eesmärkidest aru saada.

Kinavari kasutatakse väga paljude teiste maagiate tegemiseks, mis ei ole materiaalsed. Kinavaril on väga tugev omadus sõnumeid teele saata ja sa võid ajapikku leida, et Kinavari kasutatakse ka armastuse või mõne teise maagia teele saatmisel.

"KÜLLUSE MAAGIA"

Kinavar kannab endas rahamaagiale vajalikku energiat, see suudab soovidel ja unistustel täituda, mis on materiaalsusega seotud. Selleks kasutatakse väga paljudes rahamaagiates just Kinavari, et see sõnum, mida sa soovid läbi maagia teele saata, saaks teele saadetud. Seega, kui sa avastad mõnes maagias, et Kinavari on vaja, siis see on seal maagias nii oluline kristall, et seda kindlasti ei tohiks välja sealt jätta.

Sa saad Kinavari enda kasuks tööle panna, et see sinu unistusi saaks täide viia. Selleks võetakse Kinavar ja kantakse seda poleeritud kristalli endaga kaasas pikka aega. Kui sa hakkad seda kristalli kaasas kandma, siis soovi sinna kristalli sisse soov, mis on materiaalne. Iga päev, kui sa seda endaga kaasas kannad, siis võta see enda kätte ja soovi uuesti see sama soov sinna sisse. Mõne aja möödudes, näiteks paari nädala pärast võta ja pane see Kinavar enda külluse nurka õnne tooma. Külluse nurk on kodus Kagupoolne ilmakaar ja tavaliselt luuakse sinna niiöelda "külluse altar". Kes kristallimaailmas on kaua olnud, see teab, millest ma räägin. Sellist soovide täitumise rituaali selle kristalliga saab mitmel korral teha, selleks läheb sul vaja vaid jälle uut Kinavar ja uut soovi. Kristallid jäävad külluse nurka oma tööd tegema ja neid ei võeta sealt ära. Pigem need soovide Kinavarid annavad külluse nurgale võimsat väge juurde.

Kinavari lisatakse erinevatesse rahakarpidesse, et need rahaõnne majja või perekonnale ligi tõmbaksid. Kasutatakse rahataimede või külluse taimede võimendamiseks. Asetatakse Ahvileivapuu või mõne teise rahataime poti sisse ja jäetakse see sinna oma tööd tegema.

"Kinavari kingitakse teisele inimesele, kellele soovitakse materiaalset head õnne!"

Kinavari kristall toob kõikidesse tegevustesse head õnne, mis on vähegi materiaalsed ja kus on raha selle kõigega seotud. Kinavar on üks väheseid kristalle, mis on väga suuresti seotud materiaalsusega.

Kinavari hoia enda töölaua peal, et enda töösse edu ja õnne tuua. Kui sul on tööjuurde loodud spetsiaalne kristallide komplekt, mis on seotud tööõnne tagamisega, siis Kinavar sobib nende teiste kristallide sekka.

Kui sul on soov enda äri luua, siis Kinavar toob sulle õnne. Seda kristalli kas kantakse ehtena enda lähedal või kasutatakse kodu Põhja piirkonna aktiveerimiseks. Selleks asetatakse kodu Põhja ilmakaarde Kinavari kristall. Kui seal juba on olemas eelnevalt kristalle, siis lisa see Kinavar nende sekka. Kui ei ole, siis oleks hea, kui seal oleks veel häid ja kasulikke elemente, mis seda ilmakaart täiustavad. Põhja ilmakaarde sobivad valged elevandid, külluslikud taimed ja näiteks Draviidi kristall.

"SPIRITUTAALSES MÕTTES..."

Peale materiaalsete omaduste oskab Kinavar luua ka spirituaalset energiat ja anda tuge spirituaalsetesse tegevustesse. Kinavar avab müstilise mõttemaailma, aitab kogeda erinevaid spirituaalseid kogemusi, aitab näha Ingleid ja tuua unenägudesse märke.

Kinavar aitab võimendada maagilisi protsesse nagu näiteks kaartide ladumist, pendliga ennustamist või Ruunide kasutamist. Kinavar aitab keskenduda sellistele tegevustele ja aitab leida õigeid vastuseid väeesemetega ennustades. Kinavar aitab keskenduda ja küsida küsimusi väeesemete käest nii, et need küsimused jõuaksid väeesemeteni. Aidates sellega blokeerida sõnumi kaduma minekut ja valede vastuste väeesemete käest saamist.

Selleks lisa Kinavar pendli või kaartide kotti.

Aseta Kinavar astraalrännaku või Ingli temaatilistesse kristallide komplekti, et Kinavar saaks tuua müstilisi kogemusi läbi une. Kinavari võib isegi rohkem, kui üks sellises kristallide komplektis olla, et müstilised kogemused oleksid võimsamad.

RAVITSEMINE:
Tervendamise eesmärgil kanna Kinavarist valmistatud ehteid või valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri.

- Kinavari kasutatakse seksuaalsete probleemide tervendamisel ja reproduktsiooni organite tervendamisel. Kinavar aitab viljatuse probleemidega võidelda ja viljakust tuua. Väga ideaalseks tervenduse kristalliks meestele, kellel on viljatusega probleeme ja seda kristalli peaks sellisel juhul mitmeid kuid endaga kandma, et seda tervendada.

- Verehaigused, vereloome probleemid, aneemia ja vererõhu probleemid.

Vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KINAVAR, Kristallid, poleeritud, materiaalsus, rahamaagia, maagia, soovide täitumine, küllus, kagu, ahvileivapuu, põhi, tööedu, äri, ennustamine, eluülesanne, seksuaalsus, viljatus, viljakus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja