KOHVI

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: KOHVI lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KOHVI on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse erinevates kaitse-, needuse maha võtmise-, ära sõnumise eemaldamise ja külluse maagiates. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimese Aura kaitset ja selle essentsi kasutatakse samuti koduse Aura kaitsemiseks.


Kohvi
küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu :

- Kohvi küünalt kasutatakse negatiivse energia eemaldamisel ja kodu energia puhastamisel.

- Kohvi küünla põletamine suurendab kodu kaitse energiat. Seda küünalt võib hoida kaitse kristallide keskel, et võimendada kaitse kristallide tööd.

- Kohvi küünla põletamine kodus aitab perekonnaliikmetel või külla tulnud külalistel üksteise suhtes tolerantsem olla. Kohvi küünal aitab lahendada erimeelsusi ja seda on soovitatav koheselt põlema panna, kui on näha, et riid on majja tulemas.

- Kasutatakse maagiate võimendamiseks ja kaitsmiseks. Võib põletada eelnevalt tehtud maagia kõrval selle võimendamiseks.

- Kohvi küünla põletamine armastuse kristallide vahel aitab selles ruumis olevaid inimesi lähendada.

- Seda kasutatakse külluse maagia võimendamiseks ja see võib samal ajal samas toas põleda, kus külluse maagiat teele saadetakse.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Kohvi tähtsus.
Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal põleb ca 40h, keskmine ca 60h ja suur ca 85h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KOHVI, Väeesemed, lõhnaküünal, kohvi küünal, tolerantsus, kohvi, perekond, feng shui, puhastamine, kaitse, maagia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja