KOLLANE FLUORIIT

  • 2.50€

Toote detailid

  • Mudel: KOLLANE FLUORIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kollane Fluoriit on üks Fuoriidi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks kollane läbipaistev tekstuur. Kollane Fluoriit on väga kõrgelt hinnatud kristall selle positiivsete omaduste tõttu ja ennekõike on see väga hinnatud kristalliteraapia tegijate seas. Kollane Fluoriit omab ka teist nimetust, milleks on Kuldne Fluoriit.


Kollane Fluoriit on kristall, mis võimendab intellektuaalsust ja aitab kergemini teadmisi omastada, nii nagu seda aitavad kõik erinevad Fluoriidid teha. Kollane Fluoriit aitab loomingulisust suurendada, aidates sul paremini end väljendada. Kollast Fluoriiti on hea kasutada töölaua peal, et see avaks sind paremini tööd tegema.


Kollane Flurotiit aitab sul sinu püstitatud eesmärgi poole liikuda, seega kui sa seda kasutama hakkad, siis mõtle selle peale, miks sa selle enda ellu tõid. Nii sa saadad selle kristalli sisse konkreetse sõnumi ja tänu sellele sõnumile asub see kristall sinuga tööd tegema.


"Toa energia positiivseks muutmine"


Kollast Fluoriiti on hea kasutada tubade energiate tervendamiseks. Eriti, kui selles konkreetses toas on palju koosviibimisi, millesse soovitakse palju positiivsust tuua. Sobib elutuppa asetamiseks ja ruumidesse, kus tehakse erinevaid grupiseansse. Kollast Fluoriiti võiks olla selles toas võimalikult palju, et see suunaks inimestesse väga palju positiivsust ja optimismi. Erinevatesse teraapia tubadesse sobivad Kollased Fluoriidid väga hästi.


"Leia see, mis on kadunud"


Kollase Fluoriidiga on väga kasulik medieerida, eriti, kui sa soovid leida midagi, mis on kaduma läinud. Selleks võta Kollase Fluoriidi kristall endale peopesa sisse ning keskendu sellele, mis kaduma on läinud. Peagi hakkavad sinu silme ette visioonid tekkima selle kohta, kus see kadunud asi võib olla. Kui sulle visioonid ei tule, siis küsi ja keskendu uuesti. Tee seda nii, et ava silmad, pane kristall korra käest ära ja alusta meditatsiooni uuesti.


"Mõtted selgeks"


Kollane Fluoriit on kristall, mis aitab mõtted selgeks teha ehk elimineerida segased tunded ja segadusse ajavad mõtted. Selleks kasuta Fluoriiti meditatsiooni jaoks või hoia seda kristalli lihtsalt sellel hetkel käes, kui sa soovid selgust saada.


"Suurte õpingute ajal toeks"


Kollane Fluoriit on väga kasulik sellel perioodil, kus pühendatakse end õpingutele ja veelgi erilisemalt on see kasulik eksamite tegemise ajal. Selleks kasuta igapäevaselt Kollast Fluoriiti, hoia seda enda õppelaua peal ning kanna kaasas seda kristalli. Kollane Fluoriit aitab keskenduda, hoida energiat ja blokeerib väsimuse, mis õpingute ajal võib tekkida. Kollane Fluoriit aitab sul kergemini fakte meelde jätta ja seosed ise leida. Eriliselt kasulik on see siis, kui sa kannad seda kristalli eksamite ajal endaga kaasas. See kristall säilitab kogu informatsiooni endasse, mida sa õppinud oled, kui sa oled seda kristalli kasutanud. Kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see aitab sul meenutada seda, mida sa tegelikult peaksid teadma.


"Kui sinu töö on arvutis või sa töötad tehnoloogiaga"


Kollane Fluoriit on õnne talismaniks kõigile neile, kelle töö on arvutitega või mõne teise tehnoloogiaga seotud. See kristall toob õnne inseneridele, IT-spetsialistidele ja kõikidele teistele, kes töötavad arvutites erinevate programmide kallal. See kristall võiks olla sinu töö tegemise seadme kõrval, et see tooks sulle materiaalset õnne.


See on ka kristall, mis aitab sul uusi asju välja mõelda, uusi tehnoloogiad ja programme. See on kristall inimesele, kes soovib leiutada ning tehnoloogiat edasi arendada.


"Keskendumine"


Kui sul on probleeme keskendumisega, siis kasuta igapäevaselt Kollast Fluoriiti ja senikaua, kuni keskendumise probleem on kadunud. Kui sa ei suuda tööle keskenduda, siis kanna seda tööjuures endaga kaasas, kui sa ei suuda koolis keskenduda, siis kanna koolis seda kaasas.


"FENG SHUI - Lõuna ilmakaar"


Kui sa soovid enda kodu energiat läbi kristallide väe tervendada, siis kasuta Kollast Fluoriiti selleks, et värskendada enda kodu lõunapoolset ilmakaart. Selles ilmakaares asub sinu ja sinu perekonna energiaväli. Kui sa asetad Kollast Fluoriiti sinna ilmakaarde, siis see suurendab sinu ja kõikide teiste pereliikmete isiklikku jõudu ning energiat.


Kollane Fluroiit on kasulik kodu lõuna ilmakaares hoidmiseks ka sellepäras, et koduses elus oleks harmoonia ja ka selleks, et perekond oleks õnnelik.


KOLLANE FLUORIIT JA SELLE TERVENDAMISE OMADUSED:


Kollast Fluoriiti kasuta ehtena või poleeritud kristalli vee-eliksiiri tegemiseks, kui sa soovid selle kristalli käest saada tervendavaid omadusi.


- Kollane Fluoriit tervendab lihaseid, lihaskrampe, nõrku lihaseid, lihaste haiguseid või traumasid. Selleks võid sa Kollast Fluoriiti hoida ka haigel kohal, et see koht tervendust saaks.


- Astma, kuiv köha, pidev hindamisteede haigustesse haigestumine ja nõrk immuunsus seotud viirushaiguste vastuvõtlikkusega. Tavaliselt on selline probleem lastel ja selleks soovitan ma hoida Kollast Fluoriiti padja all.


- Kanna seda kristalli kaasas, kui sulle on tehtud maos või soolestikus mõni protseduur ning lõikus. Kollane Fluoriit aitab sellest operatsioonist või protseduurist kiiremini taastuda.


- Kollast Fluoriiti kanna kaasas, kui sul on probleeme kõrge kolesterooli tasemega. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KOLLANE FLUORIIT, Kristallid, poleeritud, eesmärgid, kadunud asjade leidmine, positiivsus, mõtted selgeks, õppimine, eksamid, keskendumine, õnn, tehnoloogia, köha, lihased, magu, operatsioon, kõrge kolesterool

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja