KOLLANE KVARTS

  • 3.00€

Toote detailid

  • Mudel: KOLLANE KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiiliast ja Indiast. Kollane Kvarts on lühidalt öeldes edu, õppimise, analüüsi, vaimse selguse, segaduse eemaldaja ja harmoonia kristall. Erinevalt seda kristalli kasutades tulevad sellest ka erinevad omadused välja. 

ÕPPIMINE Hoia Kollast Kvartsi õpingutel kaasas, koolilaua peal või koos teiste õppimist soodustavate kristallidega koos. Kollane Kvarts selliste energiatega kristallidega koos aitab keskenduda eesmärgile ehk keskenduda õppimisele. Kellel on probleeme keskendumisega ega suuda ka end motiveerida õppima, siis nendele on see vägagi kasulik kristall. Sobib eriti hästi väikestele lastele, et neid motiveerida õppima.

TÖÖ Peale õppeedu aitab see ka tööd paremini teha ja sobib töölaual hoidmiseks. Kollane Kvarts aitab keskenduda projektile, mõnele kindlale ülesandele, mis tuleb tähtajaliselt ära teha ja anda vaimset tugevust see läbi teha nii, et energia ei kaoks enne tähtaega ära. Kollast Kvartsi võib koos teiste tööedu kristallidega töö- või kontorilaual hoida.

KÜLLUS JA RAHAKARP Kollane Kvarts on edu kristall, kanna seda koos Tsitriini ja Krüsopraasiga rahakotis, kuna sellel on oskus raha kõrval raha energiat tõsta ning seeläbi küllust ligi tõmmata. Sobib ka küllusekrabis, külluse nurgas või külluse laekas hoidmiseks.

Peale selle kõige võib kasutada Kollast Kvartsi enda lapse toas selleks, et ta muutuks loominguliseks ja et ta ise suudaks loovaid lahendusi ning huvitavaid mänge enda ellu tuua. Hea kristall lastetoa energia tõstmiseks ja väga hästi sobib kokku kristallidest valmistatud bonsaidega, eriti nendega, mis koosnevad erinevatest kristallidest.

Kollast Kvartsi hoia enda kontoris, kabinetis, ateljees või butiigis, kui tegeled loova tööga. Kollane Kvarts aitab tuua edu sinna, kus loovust kasutatakse aidates samal ajal ka loovust suurendada.

Hoia Kollast Kvartsi koos Kollase Kaltsiidi, Tsitriini, Kollase Aragoniidi, Oranži Kaltsiidi ja Crazy Ahhaadiga, kui soovid ruumi tuua õnne või ka iseendale optimistliku suhtumist luua. Selleks hoia neid koos ühes kotis, kanna kaasas või loo enda koju kristallalus, kuhu asetad kollase küünla ja need kristallid. Põleta küünalt, kui soovid perele, külalistele ja iseendale head enesetunnet ning rõõmsat meelt tuua. Need kristallid üheskoos aitavad suurendada õnnetunnet.

RAVITSEMINE Kollasel Kvartsil, nii nagu igal Mäekristallist tekkinud kristallil on tugevad tervendus omadused, nii on ka Kollasel Kvartsil need omadused olemas. Ennekõike aitab see tervendada kolmandat Tšakrat ehk Päikesepõimikut ja sellega seonduvaid haiguseid, milleks on mao probleemid, mao happelisus, seedehäired, ainevahetus ehk metabolism, toidutalumatus.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KOLLANE KVARTS, Kristallid, poleeritud, kollane kvarts poleeritud, harmoonia, õppimine, edu, analüüs, vaimne selgus, segaduse eemaldaja, harmoonia, küllus, raha, rahakarp, külluse nurk, kagu, päikesepõimik, toidutalumatus, ainevahetus, mao probleemid, mao happelisus, loovus, loomingulisus, rõõmutunne

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja