KRÜSOKOLLA

  • 10.00€

Toote detailid

  • Mudel: KRÜSOKOLLA poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KRÜSOKOLLA on abiks mõttetegevuse arendamiseks, analüüsivõime tugevdamiseks ja seega ülimalt kasulik kristall lastele ja neile, kelle töö on seotud pideva arendamise ja täiendamisega. Krüsokolla kaitseomaduseks on see, et see kaitseb interneti teel või telefoni teel ahistamise eest. Eriti kasulik lastele, kes ei ole teadlikud interneti arvarustes olevate ohtude eest. Selleks soovitan lapse arvuti juurde Krüsokolla kristall koos Musta Turmaliiniga panna. Krüsokolla aitab puhastada kodu õhku, see on soovitatav viia taimede juurte või mulla peale, mis toodavad hapnikku või neelavad selle ära. Näiteks Krüsokolla lisamine orhidee juurte peale aitab peatada nende liigse õhu tarbimise, mis meile endale kahjulikuks muutuks. Seega võivad need lillearmastajad, kes kasvatavad orhideesid, avastada, et nende kodus pole hapnikku. Krüsokollal on oskus muuta inimest perekonna suhtes rohkem armastavamaks, hoolivamaks ja pühendunumaks. Krüsokolla kodu seinte vahel aitab perekonnal kokku jääda ning peatab väljarände ehk lastel kaugele elama minemise. 


Krüsokolla aitab luuletamisele, kirjutamisele ja loomingule kaasa - Kandes Krüsokollat endaga kaasas, aitab see inspiratsiooni saada loodusest ja inimestest. Krüsokolla on soovitatav asetada lauale, kui soovite kirja panna oma mõtteid, see aitab sõnadel lennelda ja kujutlusvõimel aktiivne olla.

RAVITSEMINE

Ravitseb pingepeavalusid, astmat, lihaskrampe. Kandke Krüsokollat pükste taskus, kui on probleeme puusadega. Või kui on tehtud puusadele operatsioon. Ravitseb teise astme diabeeti, vererõhu kõikumist, südamehaiguseid. Kaitseb naise tervist raseduse ajal. Selleks tuleb Krüsokollat naha vastus kanda. Krüsokolla eemaldab raseda naise närvilisuse ja rahutuse ning seega on suurepärane kristall selleks perioodiks. Krüsokolla on põhiliselt astmaatikute kristall või sobilik neile, kellel on tolmu või looma tolmu vastu allergia. Selleks asetatakse Krüsokolla padja alla või tõlvlehiku mulla peale koos Mäekristalliga, mis aitavad kodu õhku puhastada.

NUMEROLOOGIA


Krüsokolla on 17. kuupäeval sündinute kristall sünnikuupäeva numeroloogiliste näitajate järgi. Krüsokolla aitab 17. kuupäeval sündinul end rohkem suhtes avada, enda elust stressi välja juhtida, enda eluga rahul olla ja mõista seda, millist teed pidi on võimalik soovitud, ihaldatud ning unistatud materiaalset staatust kätte saada. Krüsokolla toob ideid, mis viivad tippu ja aitavad ambitsioone täita. Samas aitab Krüsokolla ka leevendada 17. kuupäeva negatiivseid jooni ning esile tõsta vaid nende tugevamaid külgi.


KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Kaitse kiuslike naabrite eest -  Kaitseb ebameeldivate ja kiuslike naabrite eest. Selleks tuleb Krüsokolla koos Musta Turmaliiniga naabri ja enda aia vahele matta. Tänapäeval korteris elades saab sellist kaitset luua nii, et asetatakse need kristallid naabriga ühise seina vastu liistu alla.

Vananemisvastane vee-eliksiir - Koos Roosa Kvartsi ja Mariami Jaspisega vee-eliksiiri tehes ja seda näole piserdades aitab see vananemise vastu.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KRÜSOKOLLA, Kristallid, poleeritud, krüsokolla poleeritud, õppimine, hingamissüsteem, astma, allergia, kodu armastus, loovus, 17. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja