KUNTSIIT

  • 21.00€

Toote detailid

  • Mudel: KUNTSIIT auguga
  • Saadavus: Laos


KUNTSIIT on imeline armastuse kristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevendada väga sügavaid emotsionaalseid probleeme ja samas tuua inimese ellu ka sügavat armastust. Kuntsiit ei tegele väikeste probleemidega ega ka too väikeseid asju, kõik, mis Kuntsiit toob, on suur. Kuntsiidi koostisosas on veidi Liitiumit, mis annab tegelikult sellele kristallile oskuse stressi leevendada.


Kuntsiidi peamiseks värvuseks on heleroosa-helelilla, millel võib sees olla ka läbipaistmatuid osakesi kuni tuhmbeežika toonini. Kuntsiiti leidub ka rohekas toonis. Kuntsiit on oma loomuse poolest pigem pastellsete toonidega. Selle peamiseks leiukohaks on Pakistan, Madagaskar ja Brasiilia.

Kuntsiit on üks tugevamatest armastuse kristallidest, millel on oskus sinu hinge avada tingimusteta armastusele ehk armastusele, kus ei oodata kunagi midagi vastu, vaid lastakse teisel poolel armastada ennast nii nagu ta seda ise soovib.

Kuntsiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kuntsiit on võimas armastuse kristall, sellel on oskus sinu hinge tunnet tekitada, et sa oled armastatud ja sa hakkad tänu Kuntsiidile armastust ka rohkem nägema. Kuntsiit aitab näha, kes sind armastab ja kui sügavad on kellegi teise tunded sinu vastu.

- See on kristall, mis aitab sul armastuse mõistest rohkem aru saada. Kuntsiit õpetab sind armastust austama ehk mõistma seda, et kui sa soovid enda juurde hinge, kes sind armastaks kogu südamest, siis pead sina ennekõike temasse hästi suhtuma.

- Kristall, mis aitab sul erinevate olukordadega leppida, mille üle sinul kontroll puudub ja mida sa ei saa muuta. See aitab leppida ka surmaga või mõne sõpruse/suhte purunemisega.

- Kuntsiit aitab mõista, et armastus on väärtuslik emotsioon ja kui sa enda armastatud inimest kiusad ehk loobid tuulde valusaid sõnu, siis ühel päeval teda sinu kõrval ei pruugi enam olla. Kuntsiit aitab mõista sul seda, et sa pead oma lähedast inimest austama, kui soovid tema käest armastust vastu saada.

- Kuntsiit aitab tervendada selle kandja hingest välja emotsionaalseid probleeme ja haavu. See on haavaparandaja kristall, mis aitab minevikuga lõpparve teha, mis ei lase sul armastuse teemal edasi minna. Aidates vabaks lasta minevikus kogetud halbu kogemusi ja õppida nendest, mitte nendesse kinni jääda.

- Kui sul on probleeme teiste inimeste usaldamisega, siis Kuntsiit on täpselt sinu jaoks loodud. Kuntsiit aitab usaldust suurendada, aidates sellel tekkida ka siis, kui kord on sind reedetud. Kuntsiit on andestamise kristall ja see õpetab sulle seda, et kõik inimesed ei ole ühesugused.

- See on kristall, mis aitab sul mõista, et kord juhtunud ebameeldivad elu katsumused ei pruugi alati tagasi tulla. Sobib neile, kes kardavad, et minevikus olnud sündmused hakkavad korduma ning tuleb uuesti elada üle ebameeldivaid seikasid.

- Kuntsiit on armastuse õnne kristall, sellel on oskus sinu ellu uut armastust kutsuda. Kuntsiit aitab üles leida hingesugulase. Hingesugulase mõiste ja selle tähenduse kohta saad lähemalt lugeda minu ühest artiklist SIIT.
Kuntsiit sobib nii noortele kandmiseks, kui ka neile, kes on väga kaua üksinda olnud ning armastuse õnn ei ole veel naeratanud.

Kui soovid enda ja hingesugulase vahel tekitada tugevamat emotsionaalset sidet, siis kanna naisena Kuntsiiti ning mehena Laava kristalli. Oleks hea, kui mõlemad kannaksid neid kristalle korraga ehk naine Kuntsiiti ja mees Laavat.

- Kuntsiit aitab tervendada mineviku haavasid, mis on pärit lapsepõlvest. Kuntsiit aitab üle saada sellisest probleemist nagu näiteks lapsepõlves maha jäetud, eemale tõugatud ning eemale tõrjutuse probleeme. Kuntsiit aitab üle olla nendest emotsioonidest ja selle pikaajaline kandmine aitab selle emotsionaalse probleemi täielikult sinu hingest välja viia.

- See on kristall, mis aitab sul õnnetunnet tunda ja rõõmus olla väikeste asjade üle. Kuntsiit aitab väärtustada kõike seda, millel on emotsionaalne väärtus. Aidates lahti saada niiöelda "suurushullustusest" ehk asjade armastamisest, millel on kõrge rahaline väärtus.

- Kuntsiit aitab sul teiste inimestega paremini läbi saada, eriti enda lähedaste ja perekonnaga.

- Kanna Kuntsiiti koos Roosa Kvartsiga ja Krüsopraasiga samal ajal, kui soovid enda ellu armastust ligi kutsuda. Nende kolme kristalli vägi toob uut armastust ellu.

- Hematiit on see kristall, mis aitab Kuntsiiti aktiveerida ehk kanna Kuntsiiti koos Hematiidiga, et Kuntsiiti võimsamaks muuta. Teine võimalus on seda Hematiit geoodi peal laadida.

Soovitan Kuntsiiti kanda kontaktis nahaga, et see võimalikult kiiresti sinuga tööle hakkaks. Mõnel kristallil on vajadus olla nahaga kontaktis, et kristall suudaks oma tööd korralikult teha.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Kuntsiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Kuntsiit aitab tervendust tuua bipolaarsusele, käte paistetamisele, erinevatele verehaigustele, nagu näiteks aneemia ja madal hemoglobiini tase, tervendab ka kopsuhaiguseid. Seda kantakse ka ajukahjustuse korral või siis, kui on käinud insult läbi. Kuntsiit aitab epilepsia hoogusid rahustada ja aitab neid ära hoida. See on kasulik ka depressiooni või närvihaiguste korral.

- Kuntsiiti talismanina kandes aitab see eemaldada hingest põhjendamatu paanika ja närvilisuse. Aitab neid, kes ei suuda mitte kuidagi leida selle emotsionaalse pinge põhjust üles. Kuntsiit tervendab väga sügavaid emotsionaalseid probleeme, mida me oleme enda jaoks ära blokeerinud. See on ka põhjus, miks me vahel ei saa aru, miks me närvilised oleme, sellepärast, et me ise blokeerime neid enda kaitsmise eesmärgil.

SÜDAMETŠAKRA Kuntsiit on üks võimsamaid ja kasulikumaid kristalle, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada ning seda avada. Kuntsiit avab sinu hinge armastuse jaoks, aidates parandada kõik haavad, mis takistavad sul armastust vastu võtta.

SODIAAK Tähemärgilt toob armastust ja emotsionaalset rahulolu Kuntsiit kõige enam LÕVILE, SKORPIONILE ja SÕNNILE. KAALUDELE on Kuntsiit üks paremaid ja tugevamaid armastuse kristalle. Kõikidele tähemärkidele võrdselt annab Kuntsiit oskuse olla tolerantne ja heatahtlik.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kuntsiidi kristalli soovitan ma laadida Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KUNTSIIT, Ehted, auguga, lõvi, skorpion, sõnn, kaalud, aneemia, bipolaarsus, kopsuhaigused, ajukahjustus, südametšakra, armastuse nägemine, armastuse vastu võtmine, emotsionaalne tervenemine, närvilisus, põhjendamatu närvilisus, usaldamine, hingesugulane, diabeet

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja