KUNTSIIT

  • 8.00€

Toote detailid

  • Mudel: KUNTSIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Enamus kristallid aga lahendavad kriitilisi seisundeid ja problemaatilisi teemasi. Kuntsiit kannab endaga kaasas kõrget armastuse vibratsiooni, aidates selle kandjal avada kõik blokid, mis takitsavad tunda, et te olete armastatud. Kuntsiit on  uue alguse kristall, mis toob head õnne uue suhte, töökoha, elukoha, sõpruse või elustiili algatamiseks. Kuntsiit tõmbab ligi tingimatut armastust, aitab lahti lasta minevikust ja keskenduda positiivsele tulevikule. Kuntsiit aitab pisiasjadest rõõmu tunda ja igat hetke enda elus maksimaalselt nautida. Väikelastel avab loovuse ja aitab neil "kasulikust kriitikast" õppida. Kui beebidel on probleeme magama jäämiseks, siis viiakse Kuntsiidi tükk lapse magamistoa ukse kõrvale, et takistada halbu unenägusid. Kui lapsed on terved, aga uinuda ei suuda, siis see viitab sellele, et nendel käivad inglid või mõned teised energiaolendid külas. Kõik lapsed on nagu avatud portaalid! Kuntsiiti kasutatakse paaris-kristallina, üks hoitakse endale ja teine kingitakse lähedasele, et tugevdada omavahelist emotsionaalset sidet. Usutakse, et see loob ühenduse, mis kandub edasi meie järgmistesse eludesse.


Tükk Kuntsiiti elutoas/söögilaua peal koos valge küünla põlemisega toob perekonda väga head omavahelist suhtlust ja läbisaamist. (Kuntsiit sobib sellisel eesmärgil kokku ka Crazy Ahhaadiga). Kuntsiiti on soovitatav viia autosse, kui minnakse pikemale väljasõidule, et tagada hea meeleolu ja positiivne suhtumine.

RAVITSEMINE Kuntsiiti kasutatakse ravitsemise eesmärgil, migreeni hoogude vaigistamiseks, viljakuse tõstmiseks, reproduktsiooni organite ravitsemisel, hormoonide tasakaalustamisel ning füüsilise stressi puhul (Stress, mis annab märku valudena teatud piirkonnas kehal, aga uuringute käigus ei avastata ühtegi haigussümptomit).

Esimese lapse saamine - Kuntsiit on emaduse kristall ja eriti kasulik neile, kes saavad enda esimese lapse. Kuntsiiti kombineeritakse Pärli või Unakiidiga ning neid kantakse kas erinevate ehetena või kristallidega kaasas nii raseduse ajal kui ka väikelapse olemasolul. Need kristallid suurendavad emalikku intuitsiooni ja loovad väga hea sideme lapsega. Aitab takistada rasedusjärgse depressiooni tekkimist.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KUNTSIIT, Kristallid, poleeritud, armastus, sõprus, perekond, armastuse ligitõmbamine, uus algus, hormoonid, stress, kriitika, esimese lapse saamine, emadus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja