KUUKIVI

  • 18.00€

Toote detailid

  • Mudel: KUUKIVI käekett (pärl ca 6 mm)
  • Saadavus: Laos


KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille kõige peamiseks kasutamiseks inimeste seas on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantika kristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Kuukivile on iseloomulikuks värviks beešikas-pruunikas-valge toon, see on igatepidi kirju ja vaid väga luksuslikke ehteid tehakse selgest Kuukivist, mis on siis poleerimise kaudu väga huvitavaks ja helendavaks tehtud. Kuukivi on laialt levinud ja seda leiab peamiselt Indiast, Brasiiliast, Venemaalt ja näiteks enamus meie kristalle on Madagaskarilt.


KUUKIVI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Kuukivi on naiselikkuse, õrnuse, romantika, sensuaalsuse, naiseliku vaistu ja intuitsiooni kristall. See on kristall, mis sobib igale naisele, kellele see kristall meeldib. Kui sa oled naine ja sind Kuukivi lummab, siis on see märk selle kohta, et sinu hing otsib just neid energiaid enda Aurasse. Kusjuures olen tähele pannud, et Kuukivi lummab veel eriti neid naisi, kelles seda kõike ka on. Kui sa oled romantiline, siis see muudab sind veelgi romantilisemaks, see toetab neid väga positiivseid naiselikke omadusi.

- Kuukivi on hingesugulase leidmise kristall, millel on oskus enda energiatega selle kandja ellu armastust tuua ning armastust hoida. Kuukivi sümboliseerib armastust, mis on saatuse poolt ettemääratud. Kuukivi aitab üles leida selle hinge, kellega on mõnes eelmises elus armastuse side kokku lepitud.

- Kristall, millel on oskus sinu intuitsiooni tugevdada ja öiseid visioone võimsamaks muuta. Öised visioonid on läbi unenägude nähtud ettekuulutused ja astraalrännak.

- Suurepärane kristall pendeldamiseks ja kaartide/Ruunidega/kristallidega ennustamiseks. See on kristall, mis suudab sinu alateadvusest välja tuua õigeid vastuseid ja sinus arendada ennustusoskuseid. Kanna kindlasti Kuukivi kristalli pendliga ennustamise ajal ja kasuta tavalist Kuukivi kristalli pendli kotis.

- Kuukivi on kristall, mida ma soovitan kanda neil, kes ei ole ennem armastust tundnud ja ka noortematele naistele, kes otsivad enda elu armastust. Kuukivi aitab armastuse jaoks valmistuda, avada hinge armastusele ja blokeerida valesid valikuid, mida armastuse otsingul võib tekkida.

- Kristall, ms avab sind ennast väljendama romantilisemal viisil. Kasulik kristall neile, kes soovivad enda armastust füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil väljendada. Sobib neile, kes ei suuda kallistada ja teistel viisidel füüsiliselt enda tundeid väljendada.

- Kuukivi kanna koos hingesugulaste kristallidega, et need sinu ellu õiget armastust tooksid. Kuukivi kanna koos RodokrosiidiKuntsiidi või hoopis Larimari kristalliga. Need kristallid oskavad kõik sinu ellu armastust tuua.

- Kanna Kuukivi kristalli koos Aqua Aura või mõne teise intuitsiooni kristalliga, et tugevdada enda spirituaalseid oskusi.


- Kuukivi on selline kristall, mis aitab elukaaslashingedel omavahel hästi läbi saada, üksteist mõista ja kirge suurendada. Ehk Kuukivi kandmine või selle kristalli kodus hoidmine aitab suhet parandada. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.


- Kuukivi on sügavatoimeline tundeelu tervendaja kristall, aidates vabaks lasta kahjulikust energiast, mis ei lase sul armastust tunda, mis blokeerib armastuse kanali sinu hinges ja mis ei lase sul armastuseni jõuda. Kuukivi puhastab eeterkeha ja annab sellele uut energiat - armastavat energiat. 


- Kuukivi on sügavatoimeline tundeelu tervendaja kristall, aidates vabaks lasta kahjulikust energiast, mis ei lase sul armastust tunda, mis blokeerib armastuse kanali sinu hinges ja mis ei lase sul armastuseni jõuda. Kuukivi puhastab eeterkeha ja annab sellele uut energiat - armastavat energiat. 

Kui sul tekib soov Kuukivi vasakul käel kanda, siis see toimib kõige enam sinu intuitsiooniga, kui sul on soov seda paremal käel kanda, siis kõige enam armastuse teemadega.


"Saatusekaaslane, kelle eesmärgiks on sind õigele teele suunata"


Kuukivi on kristall, mis aitab sul aru saada, mis side sul ühe või teise inimesega on. Eriti hästi sobib Kuukivi neile, kelle teel on saatusekaaslane, kes teda soovib õigele teele suunata. Kuukivi aitab õppetunnist aru saada ning loobuda sellest suhtest siis, kui selleks on õige aeg. Soovitan Kuukivi kanda nendel, kes soovivad lahendust tuua suhtesse kus arvatakse, et ollakse koos saatusekaaslasega. Kuukivi aitab sellest õppetunnist aru saada ja hingelisest kokkuleppest kinni pidada. 


RAVITSEMINE:

-  Kuukivi avab ja tervendab KROONTŠAKRAT, mis tähendab seda, et see aitab avada intuitsiooni veelgi võimsamale arenemisele ja aitab tuua ka prohvetlike visioone. 

- Tervendab unehäireid ja seda ma soovitan kanda võimalikult kõrgel Kurgutšakra kohal, kui selline probleem eksisteerib sinu hinges. Tavalist kristalli võib lisada ka hea une kristallide komplekti, et see niiviisi aitaks.

- Leevendab stressi, mis on tekkinud armastuse probleemidest või üksildusest. Kuukivi leevendab ka üleüldist stressi, mis inimese füüsilises ja emotsionaalses kehas eksisteerib.

- Kuukivi tervendab hormonaalseid probleeme ja aitab hormoonidel ka tasakaalus olla. Kuukivi on viljakuse kristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda või viljatusega seotud probleeme tervendada.

SODIAAK


Kuukivi on kõige enam seotud VÄHKIDEGA, see on nende märgi intuitsiooni ja armastuse kristall. Vähid on need, kes suudavad Kuukivi kristalli seest kõik omadused enda Aurasse juhtida. KAALUDEL on soovitatav Kuukivi kanda selleks, et Kaalu naised saaksid enda naiselikkust võimendada. Kuukivi on intuitsiooni tugevdamise ja intuitsiooni usaldamise õppimise kristall neile Skorpionitelekes on sündinud 4. - 6. novembril. Lisaks sellele on Kuukivi nende õnne ja intuitsiooni kristall, kes on sündinud Kalade tähemärgi all 20. ja 21. märtsil.


Kuukivi on VÄHI sodiaagi armastuse õnne ja intuitsiooni tugevdamise kristall. See on kristall, mis võiks igal Vähil olemas olla. Kuukivi toetab Vähi Kuu energiat. Kuu on see, mis juhib Vähki, andes Vähile unikaalseid omadusi juurde. Kuukivi on see kristall, mis aitab luua Vähil Kuuga kontakti. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käekett on ca 18-19 cm pikk

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KUUKIVI, Ehted, käekett, kuukivi, intuitsioon, viljakus, kaalud, naiselikkus, unehäire, vähk, pendel, ennustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja