La Tene käekett EELMISED ELUD & KARMA

  • 39.00€

Toote detailid

  • Mudel: EELMISED ELUD & KARMA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


EELMISED ELUD & KARMA käekett koosneb kahest võimsast kristallist, milleks on Psilomelan ja Kivistunud Puit.


Psilomelan on käeketis olev mustjas sügava halli läikega kristall ja Kivistunud Puit on suuremad musta-oranži-pruuni värvi pärlid. Käekett on mõeldud selleks, et avastada enda eelmiste elude saladusi, mõista, mida me oleme nendega tänasesse ellu kaasa võtnud ja läbi une nägema kõike seda, mis elu me oleme eelnevalt elanud. Psilomelan ja Kivistunud Puit on mõlemad kaks võimast kristalli, mida tuleks kindlasti enne kandmist ära aktiveerida.

Psilomelan on kristall, mis aitab läbi Astraal rännaku näha enda eelmisi elusid, läbi nende lahendada lahendamata probleeme ja kohtuda Astraalis hingedega, kellega oled seotud. Kivistunud Puit aitab sul mõista enda karmat ja seda selles elus lahendama hakata, et endale veelgi rohkem jõudu juurde saada.

Käeketi esmane aktiveerimine: Enne "Eelmised elud & Karma" käeketi kandmist hoidke seda käeketti vähemalt kolm ööd enda voodi all musta värvi riide sees koos värske või kuivatatud Rosmariiniga. Peale kolmandat ööd võid selle käe peale panna. Kolm ööd koos Rosmariiniga peab see olema voodi all selleks, et kristallid mõistaksid kellega ja kellele peavad nad enda jõudu andma. Antud juhul siis sulle endale.

Täiskuu ajal laadida
Ahhaat geoodil või puhastada kaitse kristallidele mõeldud rituaali taime essentsiga.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, EELMISED ELUD, KARMA, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja