La Tene käekett EELMISED ELUD

  • 26.90€

Toote detailid

  • Mudel: EELMISED ELUD
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud

EELMISED ELUD käekett on kokku pandud Rüoliidist (rohekas-pruunikas kristall), Oonüksist ja 925 hõbeda pärlitest.


Oonüks on kristall, mis aitab Rüoliidi jõul sügavale Aurasse, eeterkehasse ja sealt edasi astraalkehasse jõuda. Rüoliit sümboliseerib karmat, eelmisi elusid, nägemusi ja visioone.
Rüoliidi kandmisel on võimalik meenutada, mida me oleme eelmistes eludes teinud, mis on see karma, mille me oleme sellesse ellu kaasa võtnud ja kuidas me tegelikult peaksime selles elus oma ülesandeid täitma.
See väeese aitab mõista enda selle elu ülesannet ja kõike seda, mis sa oled eelmisest elust kaasa võtnud.

Soovitan seda käeketti ka aeg-ajalt (eriti Täiskuu ajal) magades endaga kanda, kuna see aitab läbi une eelmisi elusid näha.

Kuna tegemist on äärmiselt spetsiifilise väeesemega, siis sellele sobib kõige enam Vanadiniit Bariit geood laadimiseks ja puhastamiseks Salvei rituaalitaim, et see enda jõuda ei kaotaks.

Väeeset võib kanda kõikide teiste ehetega koos, kuna La Tene ehetel on unikaalne vägi, mida teised ehted ei suuda mõjutada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, EELMISED ELUD, tooted, eelmised elud, visioonid, karma, karma mõistmine, karma lahendamine, prohvetlikud nägemused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja