La Tene käekett ENERGIA-VAMPIIRLUS

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: ENERGIA-VAMPIIRLUS
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett ENERGIA-VAMPIIRLUS on kokki pandud väga võimsast ja tugevatoimelisest Turmaliinsuletistega Kvartsist, kaitsvast Oonüksist ja 925 hõbedast.

- Turmaliisuletistega Kvarts kaitseb energia varastamise eest, Aura aukude tekke eest, kui need on, siis aitab need kinni panna, suurendab kaitset, aitab halba eemale hoida, takistab ärasõnumise ja nõidumise eest.

- Tugevdab ja tervendab Aurat, ei luba Aurasse negatiivset energiat saata.

Energia-vampiirluse väeeset tegelikult soovitan ma kõigile, kuna energia varastamine on väga suur probleem igal pool. Energia-vampiirluse kohta saad lugeda lähemalt minu ühest kirjutatud artiklist, et sa mõistaksid selle halba toimet sinu enda elu üle. Selle artikli leiate SIIT.

Seda väeeset on soovitatav kanda koos teiste kaitsvate kristallidega.

Kaitse ehteid on soovitatav igal Täiskuu või Noore kuu loomise ajal puhastada ning laadida. Kaitse ehteid on soovitatav laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada Salvei, Muskuse või Aaloe rituaalitaime, viiruki, õli suitsuga või küünla kõrval hoides.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ENERGIA-VAMPIIRLUS, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja