La Tene käekett JÄÄR "POSITIIVSUS"

  • 20.90€

Toote detailid

  • Mudel: JÄÄR "POSITIIVSUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene sodiaagi käekett JÄÄR "POSITIIVSUS" on loodud Jääradele. Selles väeesemes on kõik olemas, et Jäär tunneks end õnnelikuna, positiivsena ja otpimistlikuna. Selle väeeseme olen ma loonud kolme erinevat kristalli kasutades. Selles ehtes on Jäära õnne kristallid Amasoniit ja Punane Jaspis, mille juurde lisasin ka Hematiidi. Lisaks on sellel ehtel ka kaunis element, mis on valmistatud messingust.


- Amasoniidi, Punase Jaspise, Hematiidi ja messingu kooslus toovad Jäärale palju positiivsust. Tuues head tuju, optimistlikku ellusuhtumist, head enesetunnet, õnne ning rõõmu. See on väeese, mis aitab alati olla optimistlik, hoolimata elu keerdkäikudest. Aidates üle olla raskustest ja õppida elus head nägema. Suurendab huumorimeelt ja naljasoont.


- Amasoniit aitab Jäärade sisemist maailma rahustada, emotsioone tasakaalustada, stressi ja negatiivseid emotsioone taandada. Amasoniit on kristall Jääradele, kui nad soovivad enda isiklikele probleemidele lahendusi tuua. See on rahustava toimega kristall, mis aitab närvilisusest üle saada. Kusjuures närvilisus ja närvisüsteem on Jäärade üks nõrgimaid kohti. Peale stressi leevendava toime suudab Amasoniit Jäära intuitsiooni avada arenemise jaoks ja Amasoniit on üks kristallidest, mida võiks iga Jäär kasutada enda spirituaalse väe suurendamiseks.


- Punane Jaspis on ülimalt hädavajalik kristall Jääradele. Punane Jaspis ennekõik aitab Jäära hoida tema positiivsel eluteel ehk tuua talle piisavalt palju õnne, et tal elus hästi läheks. Punane Jaspis on ka see kristall, mis aitab Jääral olla positiivne, heatahtlik ja see aitab tema temperamentsust positiivselt ära kasutada. Punane Jaspis aitab kaitsta Jäära tervist, hoides ja tugevdades tema füüsilist keha.


- Messing on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.


Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid.


Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.

Jäära positiivsuse väeeset tuleb laadida kindlasti Tsitriin- või Šampanja Aura Kvarts geoodi peal. Seda selleks, et see väeese enda väge ära ei kaotaks. Vähemalt korra kuus tuleks seda rituaalitaime suitsuga puhastada. Soovituslikult Kaneeli viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, JÄÄR POSITIIVSUS, tooted, jäär, la tene jäär positiivsus, amasoniit, punane jaspis, messing

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja