La Tene käekett KALAD "ARMASTUS"

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: KALAD "ARMASTUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene tähemärgi käekett KALAD "ARMASTUS" on neile, kes on sündinud Kalade tähemärgi all. Selles käeehtes on Kaladele armastuse õnne toov Akvamariin ja rahu ning armastuse võimendaja kristall Graniit. Selles käeehtes on ka väga palju 925 hõbeda pärleid.


- Kaladele mõeldud Armastuse käekett aitab armastuse õnne suurendada. Kutsudes Kalade ellu armastust ja seda ennekõike väga romantilisel tasandil.


- Akvamariin on hingesugulase leidmise kristall, mis aitab Kaladel enda eluarmastust üles leida. Kui ollakse koos oma armastatuga, siis Akvamariin aitab seda suhet parandada ja võimsamaks muuta.


- Graniit on heaolu ja rahu kristall. Kui Graniiti koos Akavamariiniga kanda, siis see aitab suhtega rahul olla ning suhtesse head läbisaamist tuua. Vallalistele Kaladele õpetab Graniidi ja Akvamariini kooslus kannatlikkust ning oskust seda "õiget" üles leida. Blokeerides ära valed suhtevalikud ja seda väga intuitiivselt. Aidates Kaladel ise mõista, kes on see õige ja kes mitte.


- Akvamariin tõstab Kalade kirge, mis aitab omakorda Kaladel enda kaaslase armastust ka paremini nautida. Aidates Kaladel enda armastust kaaslasele jagada ning suhtes tunded sügavamaks muuta.


Lisaks soovitan sul sellele väeesemele kanda ka kõiki peamisi Kalade õnne kristalle endaga kaasas või hoida neid enda lähedal. Kaladele mõeldud kristallikomplekti leiad SIIT. Kui soovid Kalade tähemärgi kohta pikemalt lugeda ja teada saada selle tähemärgi iseloomust, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit Kalade kohta SIIT.


Lae seda käeehet Mäekristall geoodi peal ja puhasta vähemalt ühel korral kuus rituaalitaime suitsuga. Soovitavalt puhasta seda Nelgi või Kaneeliga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KALAD, ARMASTUS, tooted, kalad, kalad armastus, la tene kalad, la tene kalad armastus, armastus, akvamariin, graniit, hõbe

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja