La Tene käekett KOERA-AASTA "RAHUTOOJA"

  • 17.70€

Toote detailid

  • Mudel: KOERA-AASTA "RAHUTOOJA"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett KOERA-AASTA "RAHUTOOJA" on loodud Koera-aastal rahu- ja õnnetoovatest kristallidest. Koera-aasta "Rahutooja" on loodud Valgest Hauliidist, Dumortjeriidist ja Hematiidist. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeehte elastse kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


Koera-aasta väeese on loodud ennekõike Koera-aastal kandmiseks. See toob Koera-aastal rahu, stressile leevendust, kaitseb Koera-aasta ohtude ja emotsionaalsete probleemide eest, aidates Koera-aastal hakkama saada, ja iseennast kõige selle keskel säilitada, selle aasta häid külgi omaks võtta ja negatiivsetest eemale hoida. Igal astroloogilisel aastal on omad head ja vead, Koera-aasta "Rahutooja" aitab neid vigu eemal hoida, et elu oleks sellel aastal nauditav.


Koera-aasta: 16. veebruar 2018. - 4. veebruar 2019


Lisaks sellele on see väeese mõeldud kõikidele neile, kes on sündinud Koera-aastal ja seda ükskõik, millisel neist aastatest. Koera-aastal sündinute kohta saad lugeda SIIT.


- Valge Hauliit on teada-tuntud oma rahustavate, pinget maandavate ja tasakaalustavate omaduste poolest. Valgel Hauliidil on oskus hinges olevat ärevustunnet leevendada ja olla toeks siis, kui on elus keeruline periood. See on kristall, mis aitab alati tasakaalus olla ja seda ka siis, kui elu seab ette palju takistusi ning raskusi.


- Dumortjeriit on Koera-aasta kristall, see toob õnne, rõõmu, positiivsust, see aitab sellel aastal hakkama saada ja edukas olla. Dumortjeriit on kristall, mis suurendab igas suunas head õnne, kui seda kanda ja kasutada Koera-aastal. Dumortjeriit tõmbab Koera-aastal ligi kõike head, mis sellel aastal pakkuda on.


- Hematiit on sellel konkreetsel Koera-aastal kasulikuks kaitsvaks kristalliks, aidates kaitsta kõige halva, stressi tekitava ja muresid põhjustava eest.


- Olen Dumortjeriidi viinud kokku Valge Hauliidi ja Hematiidiga, et need kristallid suudaksid Koera-aastal selle kandjat tasakaalus hoida. Dumortjeriit on see kristall, mis juhib nende kahe teise kristalli väe inimese hinge ning sealt edasi suunab see nende väe Koera-aasta sündmustele vastu seisma.


- Koera-aasta "Rahutooja" on mõeldud kandmiseks ennetamaks stressi, mida Koera-aasta võib endaga kaasa tuua, ja ennekõike sobib see sellele, kes juba tunneb, et Koera-aasta hakkab tema rahu segama. Seega soovitan seda väeehet kanda siis, kui oled õnnelik või kui oled rahu taga otsimas. Mõlemal puhul on seda kasulik kanda.


"Koera-aasta Täiskuu väeeseme võimendamise rituaal"


Koera-aastal võiksid kõikidel Täiskuudel seda ehet võimendada läbi väga lihtsa kuid tõhusa rituaali. Selleks võta Koera-aasta "Rahutooja" ehe ja aseta see Vanadiniit Bariit geoodile. Aseta selle kõrvale põlema viiruk (Jasmiin, Nelk või Sandlipuu) ja aseta oma käed ehtele. Sule silmad ja lausu rituaali lause: "Rahutooja toogu rahu, rahutooja toogu rahu, rahutooja toogu rahu". Peale selle lause ütlemist ava silmad ja lase viirukil lõpuni põleda. Selline Täiskuu-rituaal aktiveerib selles ehtes olevad kristallid ja annab Vanadiniit Bariit geoodile jõudu selle ehte väe taastamiseks. See suurendab selle ehte energeetilist toimet.


Koera-aasta "Rahutoojat" hoia öösiti või sellel ajal, kui sa seda ei kanna, Vanadiniit Bariit geoodil. See on geood, mis laeb maagilisi väeesemeid ja selles on väga palju maagiat. Puhasta vähemalt korra kuus rituaalitaime või viirukiga, soovituslikult Jasmiini, Nelgi või Sandlipuuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KOERA-AASTA RAHUTOOJA, koer, koera-aasta, la tene, la tene käekett, rahutooja, astroloogia, dumortjeriit, hematiit, valge hauliit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja