La Tene käekett meestele KAALUD "HEA ÕNN"

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: KAALUD "HEA ÕNN" meestele
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett KAALUD "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt neile meestele, kes on sündinud Kaalude  tähemärgi all. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Kaalude õnne kristall Must Turmaliin ja teine on meeste jaoks üleüldise hea õnne tooja Piltjaspis. See väeese on kokku pandud spetsiaalsest elastsest käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Musta Turmaliini ja Piltjaspise kooslus toob Kaaludele väga palju head õnne igal erineval alal, kuid kõige enam just äriliselt, tööalaselt ja materiaalselt.


Must Turmaliin koos Piltjaspisega suurendavad Kaalude mehe intuitsiooni ja seda materiaalses mõttes, aidates mõista, millised teed toovad ellu rahavoolu ja millised mitte.


Nende kahe kristalli kooslus suurendab Kaalude mehes julgust liikuda enda unistuste poole ja seega suurendavad ka hea õnne tekkevõimalust.


- Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsva väega kristalle, mida Kaalud saaksid endaga kaasas kanda. Must Turmaliin kaitseb valede valikute ja otsuste eest, aidates Kaalusid hoida selliste projektide, tööde ja erinevate tegevuste eest, mis võivad tuua õnnetust ning laostumist.


- Piltjaspis on rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristall. Piltjaspis toob Kaaludele materiaalset õnne ja küllust, aidates Kaaludel leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult ülespoole. Piltjaspis aitab Kaalusid igal materiaalsel tasandil, andes talle külluse energiat lihtsalt juurde. Piltjaspis on ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab ellu tuua ka tööd ja seda väga palju.


Väeeset lae Kivistunud Puidu kristalli või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada vähemalt ühel korral kuus
Palo Santo suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KAALUD, HEA ÕNN, tooted, la tene käekett meestele kaalud hea õnn, la tene, la tene kaalud, kaalud, hea õnn, kaalud la tene, kaalud hea õnn, must turmaliin, piltjaspis, mehed, mees, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja