La Tene käekett meestele KAALUD

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: KAALUD
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett KAALUD on spetsiaalne väeese meestele, kes on sündinud Kaalude tähemärgi all. See käekett on üks kaheteistkümnest tähemärgi kollektsioonist.

"KAALUD" käekett koosneb Kiastoliidist, mis on Kaalude tähemärgi spetsiaalne kristall, nende kolme Kiastoliidi kõrval on Tiigrisilm, matt Oonüks ja Laava kristallid, mis on kõik meesenergiat täiustavad kristallid.

- Kiastoliit on see kristall, mis on Kaalude jaoks kõige tähtsam. Sellel on oskus kaitsta Kaalusid ebaõnne eest, tugevdada isiksust, tugevdades ka Auras olevaid energiaid ja tuues üleüldist head õnne.

- Tiigrisilm on meeste jaoks hea õnne talisman, mis võimendab mehelikkust, jõudu, tuues enesekindlust ja küllust.

- Oonüks kaitseb salakavaluse eest, tugevdab intuitsiooni ja oskust enda elu üle kontrolli hoida.

- Laava on meestele lausa vajalik kristall. Sellel on oskus tervendada meesenergiat, aidates mehel olla mees, jõuline, aktiivne ning see toetab kõiki neid energiaid, mis ühe mehe iseloomus ja elus võiksid olla.

Soovitatavalt laadida Ahhaadi või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KAALUD, tooted, mehed, jõud, hea õnn, tähemärk, energia, mees, küllus, kaitse, meeste tähemärgid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja