La Tene käekett meestele KALAD

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: KALAD
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett KALAD on spetsiaalne väeese meestele, kes on sündinud Kalade tähemärgi all. See käekett on üks kaheteistkümnest tähemärgi kollektsioonist.

"KALAD" käekett koosneb Pietersiidist, mis on Kalade tähemärgi spetsiaalne kristall, kolme Pietersiidi kõrval on Tiigrisilm, matt Oonüks ja Laava kristallid, mis on kõik meesenergiat täiustavad kristallid.

- Pietersiit on spetsiaalselt Kalade tähemärgi kristall ja sobib eriti hästi Kalade meestele. Pietersiit kannab endaga kaasas meesenergiat, mis tähendab seda, et see toetab mehe Aurat ja hoiab selles olevaid häid energiaid. Pietersiit on kaitse kristall, millel on oskus hoida ära õnnetusi, eriti füüsilisi õnnetusi. Samas on Pietersiit intuitsiooni, spirituaalse arengu ja rahuga seotud.

- Tiigrisilm on meeste jaoks hea õnne talisman, mis võimendab mehelikkust, jõudu, tuues enesekindlust ja küllust.

- Oonüks kaitseb salakavaluse eest, tugevdab intuitsiooni ja oskust enda elu üle kontrolli hoida.

- Laava on meestele lausa vajalik kristall. Sellel on oskus tervendada meesenergiat, aidates mehel olla mees, jõuline, aktiivne ning see toetab kõiki neid energiaid, mis ühe mehe iseloomus ja elus võiksid olla.

Soovitatavalt laadida Ahhaadi või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KALAD, meeste, kalad, tähemärk, mehelik jõud, mehelik energia, hea õnn, kordaminekud, tervis, intuitsioon, meeste tähemärgid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja