La Tene käekett meestele KALJUKITS "HEA ÕNN"

  • 19.20€

Toote detailid

  • Mudel: KALJUKITS "HEA ÕNN"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett KALJUKITS "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt nendele meestele, kes on sündinud Kaljukitse tähemärgi all. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Kaljukitse õnne kristall Ahhaat ja teine on meeste jaoks üleüldise hea õnne tooja Piltjaspis. See väeese on kokku pandud spetsiaalsest elastsest käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Ahhaadi ja Piltjaspise kooslus toob Kaljukitsele väga palju head õnne igal erineval alal, kuid kõige enam just äriliselt, tööalaselt ja materiaalselt.


- Ahhaat on Kaljukitse hea õnne kristalliks. Ahhaadil on oskus Kaljukitse elust eemale hoida kõike halba, mis tema eluteele võib tekkida. Blokeerides ära halva õnne ja lastes vaid heal õnnel tema elus eksisteerida.


- Kaljukitse rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalliks on Piltjaspis. Piltjaspis toob Kaljukitsele materiaalset õnne ja küllust. Aidates Kaljukitsel leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult üles poole. Piltjaspis aitab Kaljukitsi igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Kaljukitse kodus külluse nurgas-külluse karbis peaks kindlasti Piltjaspist olema. Pitljaspist tasuks ka ehtena kanda, et avada Auras olevat külluse kanalit.


Kaljukitse jaoks on materiaalne pool väga tähtis ja Piltjaspis aitab tuua talle edu. Piltjaspis aitab olla ka loominguline ning leida lahendusi, kuidas enda elu paremaks muuta.


Piltjaspis on Kaljukitse jaoks ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab Kaljukitse ellu ka tööd tuua ja seda väga palju. Mida rohkem on tasuvat tööd, seda õnnelikum on Kaljukits.


Väeeset lae Kivistunud Puidu kristalli või Aragoniit geoodi peal. Puhastada vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KALJUKITS, tähemärk, hea õnn, la tene, la tene kaljukits, kaljukits hea õnn, ahhaat, piltjaspis, mehed, mees, meeste, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja