La Tene käekett meestele LÕVI "HEA ÕNN"

  • 23.40€

Toote detailid

  • Mudel: LÕVI "HEA ÕNN" meestele
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett LÕVI "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt neile meestele, kes on sündinud Lõvi tähemärgi all. Selles väeesemes on kaks kristalli. Üheks kristalliks on Lõvi õnne kristall Tiigrisilm ja teine on meeste jaoks üleüldise hea õnne tooja Piltjaspis. See väeese on kokku pandud spetsiaalse elastse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Tähemärgilt mõjub Tiigrisilm kõige võimsamalt LÕVIDEGA, aidates Lõvidel muutuda võimsamaks, edukamaks, enesekindlamaks, õnnelikumaks, positiivsemaks ja suurendades Lõvide Aurakaitset.


Tiigrisilm aktiveerub väga kiirelt Lõvi Auraväljas ja sellepärast sobib Tiigrisilm ennekõike kokku Lõviga. Tiigrisilmal on oskus ligi tõmmata head õnne ja võimalusi sellele, kes seda kristalli kannab. Tiigrisilm on üks külluse ja materiaalse edu kristallidest. Kui Tiigrisilma kanda, siis see aitab häid tööalaseid võimalusi ligi kutsuda, mille kaudu on võimalik enda elu materiaalsemat poolt parandada.

- Tiigrisilm ja Piltjaspise kombinatsioon loob Lõvi jaoks õnnetoova energia. Seda väeeset on hea kanda üleüldise õnne suurendamiseks. Eriliselt hästi sobivad need kaks kristalli omavahel kokku materiaalse õnne energia tagamiseks. Piltjaspise ja Tiigrisilma kombinatsioon annab Lõvile suurema võimaluse saavutada seda, mida tema hing ihaldab.

- Piltjaspis on rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalli. Piltjaspis toob Lõvile materiaalset õnne ja küllust. Aidates Lõvil leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult üles poole. Piltjaspis aitab Lõvil igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Piltjaspis on ka tööedu kristall, mis toob head õnne just tööalaselt. Piltjaspis aitab ellu ka tööd tuua ja seda väga palju.


Väeeset lae Püriidi geoodi või Mookaite püramiidi peal. Puhastada vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, LÕVI, HEA ÕNN, tooted, la tene, la tene lõvi, lõvi hea õnn, la tene meeste käekett lõvi hea õnn, tiigrisilm, piltjaspis, mehed, mees, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja