La Tene käekett SÕNN "JÕUKUS"

  • 16.90€

Toote detailid

  • Mudel: SÕNN "JÕUKUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett SÕNN "JÕUKUS" on loodud Sõnni sodiaagi all sündinud naisele. Selles väeesemes on Sõnni jaoks õnne kristallid. Türkiis, mis toob Sõnnile rahaõnne, küllust ja jõukust. Roheline Aventuriin, mis on analoogse toimega ja Roosa Kvarts, mis toob Sõnnile südamerahu. Selles väeesemes on ka Hematiit, mis ühendab teiste kristallide väe ära.


- Sõnni jaoks on väga oluline see, et materiaalselt läheksid asjad hästi ja tal oleks kindel seljatagune olemas. Sõnn on töökas ja ta on võimeline iseenda jõukust välja teenima ning kohati ka pigem soovibki seda niipidi saavutada.


Türkiis on igal tasandil õnne kristall ja veel enam toob Türkiis Sõnni ellu rahavoolu. See on jõukuse ja külluse kristall, mida Sõnn võiks endaga kaasas kanda, kui ta jõukust enda ellu soovib ligi kutsuda.


- Roheline Aventuriin on üks Sõnni tööedu ja erialalise õnne kristallidest. Kindel kristall, mis peaks Sõnni elus olema, kui ta soovib läbi töö edukas olla.


Türkiisi ja Rohelise Aventuriini kooslus loovad väe, mis aitab Sõnnil edukas olla ning tema ellu küllust ligi kutsuda.


- Roosa Kvarts on Sõnni armastuse kristall, kuid Türkiisi ja Rohelise Aventuriiniga koosluses aitab see Sõnnil rahul olla sellega, mida ta on saavutanud ning mida ta on saavutamas, aidates märgata häid võimalusi ning olla tänulik kõige selle üle. Roosa Kvartsi lisasin jõukuse väeesemesse sellepärast, et jõukuse energia saaks olla Auras aktiivne. Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab seda energiat elevana hoida, blokeerides ära ahnuse energia, mis võib kogemata Aurasse siseneda ja jõukuse energia kinni lülitada.


Seda väeeset hoia Mookaite kristalli peal, et see sellelt energiat koguks ja lae Tsitriini geoodi peal. Puhasta aeg-ajalt Palo Santo rituaalitaime suitsuga või mõne teise rituaalitaimega, millel on külluslikke omadusi.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, SÕNN JÕUKUS, tooted, sõnn, jõukus, la tene, la tene käekett, küllus, tööedu, õnn, sodiaak

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja