La Tene käekett VEEVALAJA "ARMASTUSE ÕNN"

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: VEEVALAJA "ARMASTUSE ÕNN"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käeketi VEEVALAJA "ARMASTUSE ÕNN" olen loonud neile, kes on sündinud Veevalaja tähemärgi all. See väeese on kokku pandud Veevalaja õnne kristallidest. Selles väeesemes on imeliselt kaunid ristküliku kujulised Mookaited, väikesed Granaadid  ja Hematiidid. Väeese on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Mookaite, Granaadi ja Hematiidi kooslus toob Veevalajale ennekõike armastuse õnne. Selles väeesemes on nende kristallide ühine vägi, mis toob nii uut armastust, kui ka olemasolevasse suhtesse head õnne. Seda väeeset on kasulik kanda, et enda tundeelu parandada ja enda ellu võimalikult palju romantikat ligi kutsuda.


- Kui Veevalaja tunneb end iseseisvana, siis on ta rahul ja rõõmsameelne. Seda sama energiat aitab talle anda Mookaite kristall. Mookaite muudab Veevalaja õnnelikuks, rõõmsameelseks, optimistlikuks ja aitab tal tunda end iseseisvana ka sellistes olukordades, kus teda üritatakse juhtida. Mookaite on Veevalaja jaoks ka suhtetasandil kasulik, aidates blokeerida suhtest põgenemist. Seda võib Veevalajatega juhtuda. Seda sellepärast, et nad võivad tunda teiselt poolt piiramist. Loomulikult oleneb, millise sodiaagiga Veevalaja koos elab.


- Veevalaja armastuse kristalliks on Granaat. Granaat aitab suurendada ja võimendada Veevalaja tundeid. Muutes tema emotsioone võimsamaks, kirglikumaks ja armastavamaks. Aidates tal pidevalt armastuse leeki hoida ja blokeerides teda enda tundeelus ülemõtlema. Aidates tal armastada südamega, mitte mõistusega. Veevalajatel on vaja pidevat tunnete stimuleerimist ja seda pakub Veevalajale Granaat.


Kuna Veevalaja on loodud looma, arendama, ideid ellu viima, liikuma ja õppima, siis tema mõistus töötab ühes suunas väga võimsalt. Kuid selles suunas, mis ei lase Südametšakral sügavalt tööd teha. Granaat aitab avada ka Südametšakrat, et Veevalaja elus ei jääks puudust tõelisest armastuse tundest. Granaat aitab Veevalajal ka enda partneril enda armastavaid tundeid välja näidata.

- Hematiit on Veevalaja üks õnne kristallidest, mis toob Veevalajale kaitset ja head õnne.

Lisaks sellele väeesemele soovitan ma Veevalajal kanda ka teisi erinevaid Veevalaja kristalle endaga kaasas. Veevalajale loodud õnnekristallide komplekti leiad SIIT. Täispikka Veevalaja artiklit saad lugeda
SIIT.


Veevalaja armastuse õnne väeeset lae Kivistunud Puidu kristalli või Mäekristall geoodi peal. Puhasta ühel korral kuus rituaalitaime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VEEVALAJA, tooted, armastuse õnn, armastus, la tene veevalaja, veevalaja armastuse õnn, mookaite, granaat, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja